Najwrażliwsze cyfry numerologiczne. Przeżywają wszystko intensywniej niż inni

Są osobami niezwykle łagodnymi i subtelnymi.
Najwrażliwsze cyfry numerologiczne. Przeżywają wszystko intensywniej niż inni
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hana.katoba)
24.05.2024

Pewne cyfry numerologiczne można uznać za bardzo silne psychicznie, a niekiedy wręcz za gruboskórne. Mało czym się przyjmują. Negatywna ocena otoczenia nie robi na nich najmniejszego wrażenia. Są przekonane o swojej wyjątkowości, jak i o tym, że zawsze mają rację. Idą przez życie nie tylko z brawurą i odwagą, ale też kamiennymi twarzami. Potrafią panować nad swoimi emocjami i zachowują zimną krew. Do tej grupy można zaliczyć między innymi jedynki oraz ósemki. Nie wszyscy jednak zachowują się podobnie. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie potrafią odmawiać. Nie są zbyt asertywne

Dwójka i dziewiątka: najwrażliwsze cyfry numerologiczne

Kto jest największym wrażliwcem wśród cyfr numerologicznych? Zwykło się uważać, że najdelikatniejsze usposobienia mają numerologiczne dwójki oraz dziewiątki. To osoby niezwykle pogodne, łagodne i subtelne. Roztaczają wokół siebie pełną ciepła aurę. Śmiało można stwierdzić, ż łagodzą obyczaje. Zawsze mają dla każdego dobre słowo. Dwójki i dziewiątki cechuje również wielka empatia. Potrafią doskonale wczuć się w czyjąś sytuację. Nigdy więc nikogo nie oceniają. To osoby wyrozumiałe, które potrafią wykazywać się godną pozazdroszczenia cierpliwością. Doskonale znają się na ludziach. Błyskawicznie potrafią nawiązywać z nimi relacje. Budzą zaufanie. Inni chętnie zwierzają się im z rozmaitych problemów i jak dotąd pilnie strzeżonych sekretów. Wszystkie tajemnice są z nimi bezpieczne. Nie mają przysłowiowego długiego języka. Nie znoszą też plotkowania. Mają szlachetne dusze, więc stronią od manipulacji.

Warto wspomnieć, że numerologiczne dwójki oraz dziewiątki bywają nadwrażliwe. Przeżywają wszystko znacznie intensywniej niż reszta ludzi. Wszelkie niepowodzenia i nieprzyjemności zostają im w pamięci na bardzo długo czas. O wiele dłużej leczą złamane serca, dotkliwiej ranią je wszelkie traumy. Dla samych siebie nie są niestety tak wyrozumiałe jak dla otoczenia. Oceniają się naprawdę surowo. Jeśli coś im się nie uda, błyskawicznie tracą w siebie wiarę. Same podcinają sobie skrzydła. Za bardzo biorą do siebie słowa krytyki. Nie działa na nie wcale motywująco. Zamiast coś z niej wynieść i zaskoczyć otoczenie, czy szefa nowym podejściem do sprawy, wpadają w pułapkę marazmu i czarnowidztwa. Wydaje się im, że ich miejsce wkrótce zajmie ktoś zdolniejszy, czy lepiej wykwalifikowany.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które najczęściej bywają wampirami energetycznymi. Osaczają i wyprowadzają z równowagi

Polecane wideo

Ślubne kreacje, które zbierają mnóstwo komplementów. Będziesz w nich zachwycać
Ślubne kreacje, które zbierają mnóstwo komplementów. Będziesz w nich zachwycać - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie