Najbardziej samolubna cyfra numerologiczna. Nie lubi pomagać innym

Raczej na nią nie licz...
Najbardziej samolubna cyfra numerologiczna. Nie lubi pomagać innym
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hana.katoba)
20.05.2024

Sporo cyfr numerologicznych cechuje wielka empatia. Odznaczają się nią między innymi dwójki, czwórki, szóstki oraz siódemki. Jeśli widzą, że ktoś potrzebuje pomocy, bez większego namysłu wyciągają do niego rękę. Nie wyobrażają sobie, że mogłoby być inaczej. Są w stanie wesprzeć w kryzysie nawet tych, na których bardzo się zawiodły. Ponadto wszystkim potrafią się dzielić. Nie wszyscy jednak zachowują się podobnie. 

Zobacz także: Choć ten popularny sen można uznać za koszmar, jest dobrą wróżbą. Zawsze ma drugie dno

Ósemka: najbardziej samolubna cyfra numerologiczna

Którą cyfrę numerologiczną uznaje się za najbardziej samolubną? Tym mianem z całą pewnością można określić emanującą wielką siłą psychiczną, zmysłową i nieprzeciętnie ambitną ósemkę. Ma wiele zalet, do których należy przebojowość, poprawiająca innym nastrój witalność, odwaga i determinacja, ale też niemało wad. Numerologiczne ósemki bywają bardzo samolubne. Zazwyczaj są skoncentrowane wyłącznie na sobie. To ich potrzeby są najważniejsze. Ich zdaniem to inni powinni się do nich dostosować. Myślą tylko o sobie. Nie lubią pomagać innym. Mają wrażenie, że marnują wtedy czas, jak i siły witalne. Nie kierują się niestety zbyt szlachetnymi pobudkami.

Numerologiczne ósemki nie znoszą się czymkolwiek dzielić. Co ciekawe, dotyczy to nie tylko ich współpracowników, czy dalekich znajomych, ale także i najbliższych członków rodziny. Zdarza się, że nie udzielą niewielkiej pożyczki, czy nie pożyczą samochodu nawet swojemu partnerowi. Ludzie w potrzebie wywołują w nich same pejoratywne emocje. Wprawiają ich w irytację. Traktują ich jak przykry ciężar. Dziwią się potem, że jeśli same potrzebują pomocy, telefon milczy i nikt nie chce ruszyć im na pomoc.

Zobacz także: Znak zodiaku, któremu nie przeszkadza samotność. Świetnie czuje się w swoim towarzystwie

Polecane wideo

Kylie Jenner pochwaliła się zdjęciami dzieci. Podobne do słynnej mamy?
Kylie Jenner pochwaliła się zdjęciami dzieci. Podobne do słynnej mamy? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie