To szlachetne imię brzmi bardzo dostojnie. Oznacza „królową”

W Polsce nadaje się je już od XIV wieku.
To szlachetne imię brzmi bardzo dostojnie. Oznacza „królową”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rico.reinhold/)
29.04.2024

Regina to niewątpliwie jedno z najciekawiej brzmiących kobiecych imion. Kojarzy się z dostojnością. Wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza „królową”. Warto wiedzieć, że w Polsce nadaje się je już od XIV wieku. 

Zobacz także: Znak zodiaku, który potrafi słuchać. Wszyscy zwierzają mu się z problemów i sekretów

Regina: kocha przygody, lubi rozdawać karty

Jakie charaktery mają kobiety noszące oryginalne imię Regina? Przede wszystkim to osoby nieprzeciętnie pewne siebie. Robią na otoczeniu wielkie wrażenie. Emanują niezwykłą wewnętrzną siłą i spokojem. Ich obecność koi. Przebywając z nimi, ma się poczucie, że nic złego nie może się nam stać. Reginy mają w sobie wręcz niespożyte pokłady energii. Wciąż gdzieś gnają. Ciągle chcą zdobywać nowe umiejętności i wrażenia. Kochają przygody, adrenalinę i wychodzenie ze strefy komfortu. Nie znoszą natomiast rutyny, która fatalnie wpływa na ich nastrój. Są najszczęśliwsze, jeśli mają sporo do zrobienia. Nie lubią się zatrzymywać. Chcą po prostu czerpać z życia jak najpełniejszymi garściami.

Zazwyczaj rodzą się z poczuciem, że mają do spełnienia jakąś ważną misję. W związku z tym nigdy nie spoczywają na  laurach. Trudno o kobiety bardziej ambitne. Reginy cechuje godna pozazdroszczenia determinacja. Nie poddają się łatwo. Jeśli wyznaczą sobie jakiś cel, nie spoczną, dopóki go nie osiągną. Bywają pracoholiczkami. Same przed sobą nierzadko nie potrafią się przyznać, że życie zawodowe bywa dla nich ważniejsze od uczuciowego. Doskonale sprawdzają się jako zarządzające grupą. Potrafią motywować innych do działania. Z każdym szybko znajdują wspólny język. Problemy rozwiązują w sposób dyplomatyczny. Starają się być dla innych wyrozumiałe. Jeśli jednak się je okłamie, długo tego nie wybaczą. Nie tolerują kłamstw i manipulacji.    

W miłości Reginy są raczej kapryśne. Lubią grać w związku pierwsze skrzypce. To one rozdają w nim karty. Emocje biorą nad nimi górę. Jednego dnia kochają kogoś na zabój, kolejnego bez słowa wyjaśnienia odpychają go od siebie. Szybko się nudzą. Mają też niemałe problemy z mówieniem o swoich uczuciach. Miłość wolą wyznawać czułymi gestami i oddaniem aniżeli słowami. 

Szczęśliwą cyfrą Reginy jest 6. Jej szczęśliwą barwą jest natomiast czerwień. 

Zobacz także: Sen, który nie wróży nic dobrego. Powinnaś rozwiązać ten problem w pierwszej kolejności

Polecane wideo

Polska mapa ślubów i rozwodów. Czy Twoje miasto sprzyja rozstaniu?
Polska mapa ślubów i rozwodów. Czy Twoje miasto sprzyja rozstaniu? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.05.2024 07:09
Królową pał ssania.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie