Poszukaj sponsora twojej operacji piersi

Portal dla kobiet, których nie stać na operacje plastyczne i które się nie wstydzą zrobić z siebie „lalki" wystawionej na aukcję.
Poszukaj sponsora twojej operacji piersi
24.07.2008

Coraz większą popularnością cieszy się portal MyFreeImplants.com. Jego filozofia polega na tworzeniu profili przez kobiety, które chciałyby zrobić sobie operację plastyczną, ale ich na to nie stać. W praktyce oznacza to poszukiwanie sponsora swojej transformacji.

Podczas logowania do wyboru jest opcja, w jakiej będziemy uczestniczyli w portalu: kobieta poszukująca pieniędzy albo beneficjent. W pierwszej musimy stworzyć swój profil, dorzucić zdjęcia, opisać, czego szukamy i czekać na chętnych. W drugiej panowie mogą chodzić po profilach pań i dysponować gotówką z kart kredytowych, według własnego uznania.

Jest już dział ze zdjęciami sprzed i po zabiegu. W zeszłym roku, dzięki stronie, ponad 100 pań powiększyło sobie piersi. W rozmowie z "FoxNews" 27-letnia Jessica Levine, mimo nowego biustu, nie była pełna entuzjazmu:

„To prawda, powiększyłam sobie biust za darmo, ale kosztowało mnie to sporo energii. Angażowanie się w działanie strony i odpowiadanie na wszystkie wiadomości wymaga dużego wysiłku".

Strona budzi kontrowersje w związku z pozycją kobiet, które są sprowadzone do roli rzeczy na aukcji i błagają o każdego dolara na operację. Portal nie informuje również o powikłaniach w związku z operacjami i o ich skutkach za 20 - 30 lat.

Polecane wideo

Komentarze (144)

Ocena: 4.97 / 5
ewelina8206@gmali.com (Ocena: 5) 28.05.2019 22:16
Kobieta bez biustu to nie kobieta, muszę je mieć 😈
odpowiedz
elizka1553@gmail.com (Ocena: 5) 04.03.2019 09:44
Jestem młodą 24 latka , brunetka , zielone oczy , pełna pozytywnej energii . Niestety z małymi piersiami ... Czy znajdzie się ktoś kto spełni moje marzenie ? Pozdrawiam
odpowiedz
kochamrubiny@gmail.com (Ocena: 5) 25.02.2019 16:57
Niestety urodziłam się z niedorozwojem piersi, a zabieg nie jest refundowany w Polsce. Nigdy nie mialam na sobie bluzki z dekoltem, nie spotykam się z mężczyznami z tej przyczyny. Nie mam już sił, skończyłam prawo, lecz zamiast kontynuować pracę i naukę w zawodzie , musialam podjąć prace nie związaną z moim kierunkiem lecz lepiej platną na start i od dwóch lat oszczędzam na operację. Niestety, życie jest niesprawiedliwe, wolałabym mieć raka i operacje za free aniżeli cierpieć całe życie.
odpowiedz
karolina (Ocena: 5) 27.01.2019 22:23
Hej mam na imię Karolina mam 30 lat jestem bardzo wysportowana kobieta do szczęścia brakuje mi tylko piersi ponieważ są bardzo male a nie stać mnie na operacje proszę Panów lub Pana o pomoc mój kontakt malutka881212@wp.pl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.01.2019 01:25
Witam. Mam 27 lata i jestem samotna mama 3 dzieci. Niestety po Ciąży moje piersi całkowicie straciły swoją witalność są obwisłe małe i do tego się wylewają z bielizny ,zero jędrnosci :( nie czuję się kobieco , co dzień po kąpieli staje przed lustrem i płaczę z bezsilności . Próbowałam już wszystkiego, ale niestety bez skutku :( niestety nie stać mnie na operacje plastyczną piersi . Już nie mam pojęcia co robić .. pomożecie mi ? Wszystko zrobię , żeby znów poczuć się kobieco ..
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie