To imię jest jednym z najstarszych w Polsce. Oznacza „szlachetną”

W rankingu popularności zajmuje 601 miejsce.
To imię jest jednym z najstarszych w Polsce. Oznacza „szlachetną”
Fot. Pexels
20.04.2024

Aldona to jedno z najstarszych imion w Polsce. Utrzymuje się, że wywodzi się z języka litewskiego. Oznacza „szlachetną” . Na przestrzeni wieków nosiło je wiele kobiet należących do arystokratycznych rodów. Nie jest często nadawane. W rankingu popularności zajmuje 601 miejsce. 

Zobacz także: Znak zodiaku, który nigdy nie gra w otwarte karty. Nie wiadomo, co myśli nawet po roku randkowania

Aldona: uparta, dumna, ambitna i posiadająca niezawodną intuicję

Jakie charaktery mają kobiety noszące imię Aldona? Nie sposób nie zauważyć, że cechuje je nieprzeciętna pewność siebie. Aldony mają bardzo duże temperamenty i wielką wewnętrzną moc. Często onieśmielają innych. W żadnym razie nie można uznać ich za szare myszki. Doskonale wiedzą, czego chcą od życia. Z brawurą sięgają po swoje, z odwagą i determinacją walczą o spełnianie swoich marzeń. Są bardzo ambitne, nie spoczywają na laurach. Uwielbiają uczyć się nowych rzeczy, rozwiązywać łamigłówki i chwytać kolejne wrażenia. Rutyna bardzo je męczy.  

Aldony to prawdziwe uparciuchy. Dyplomatycznego rozwiązywania problemów nie można raczej uznać za ich najsilniejszą stronę. Bywają kłótliwe. Lubią stawiać na swoim i mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Trzeba jednak przyznać, że bardzo często mają rację. Ot, posiadają niezawodną intuicję, prawdziwy szósty zmysł. Doskonale znają się też na ludziach. Powinny jednak nakierowywać innych na właściwe tory w nieco bardziej subtelny sposób. 

W miłości Aldony są romantyczkami. Nie interesują je krótkotrwałe miłostki. Szkoda im na nie czasu. Marzą o harmonijnym życiu z kimś, z kim zrozumieją się bez słów. Do szczęścia potrzebują niezależności. Dają swoim partnerom wolność i w zamian oczekują tego samego. Nie lubią uwieszać się na czyimś ramieniu.

Szczęśliwą cyfrą Aldony jest 3. Jej szczęśliwą barwą jest natomiast niebieski.

Zobacz także: Sen, który nie wróży nic dobrego. Powinnaś rozwiązać ten problem w pierwszej kolejności

Polecane wideo

Te buty genialnie podkręcają stylizacje. Są mega hitem na włoskich ulicach
Te buty genialnie podkręcają stylizacje. Są mega hitem na włoskich ulicach - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie