Cyfra numerologiczna, której niestraszne są miłosne zawody. Raz po raz zakochuje się bez pamięci

Do szczęścia potrzebuje regularnych dawek silnych emocji.
Cyfra numerologiczna, której niestraszne są miłosne zawody. Raz po raz zakochuje się bez pamięci
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hana.katoba)
14.04.2024

Która cyfra numerologiczna jest najbardziej kochliwa? Która raz po raz zakochuje się bez pamięci? Podobne cechy można zaobserwować głównie u piątek. To ludzie żywioły, którzy do szczęścia potrzebują regularnych dawek silnych emocji. 

Zobacz także: Intrygujące znaki powietrza. Najmocniejsze i najsłabsze strony Bliźniąt, Wag i Wodników

Numerologiczna piątka: witalna, otwarta, żywiołowa, wiecznie rozflirtowana

Niektóre cyfry numerologiczne błyskawicznie tracą zapał w poszukiwaniu wielkiej miłości. Należą do nich na przykład jedynki, siódemki oraz ósemki. Jeśli raz przeżyją w tym polu zawód, szybko się zniechęcają. Odkładają na dłuższy czas amory na bok i rozwijają swoje pasje lub całkowicie poświęcają się życiu zawodowemu. Są też i te, którym niestraszne są miłosne porażki. Przoduje wśród nich numerologiczna piątka.  

Śmiało można stwierdzić, że numerologiczne piątki są wręcz uzależnione od stanu zakochania. Uwielbiają czuć motyle w brzuchu. W przeciwieństwie do ceniących stabilizację dwójek, czy szóstek najbardziej podobają się im początki nawiązywania relacji. Etap zapoznawania się nie wiąże się dla nich bowiem ze stresem, czy dyskomfortem. Kochają wyzwania, chwile niepewności i emocjonującą grę w ciepło-zimno. Działa to na nie energetycznie i uskrzydlająco. Nie przejmują się tym, że potem ich związek okazuje się nietrafiony. Są żywiołowe, wiecznie rozflirtowane, pełne typowego południowego wigoru i otwarte na nowe doświadczenia, więc z przyjemnością wybierają sobie kolejny obiekt westchnień. Numerologiczne piątki to po prostu ludzie, którzy mają wielki apetyt na życie. Lubią ciągły ruch, męczy je rutyna. Nie stronią zatem od ekscytujących bodźców. Do szczęścia potrzebują sporych dawek adrenaliny.

Zobacz także: Osoby spod znaku Panny i Lwa powielają w miłosnych relacjach te same błędy. Do czego mają skłonności?

Polecane wideo

Najbardziej zachwycające mieszkania w Rzymie. Są cudowne!
Najbardziej zachwycające mieszkania w Rzymie. Są cudowne! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie