W czym tkwi sekret seksapilu Francuzek? Oto ich recepta na wielkie powodzenie

Kobiety z Francji warto naśladować nie tylko na polu modowym i urodowym. Co jeszcze możemy od nich zaczerpnąć?
W czym tkwi sekret seksapilu Francuzek? Oto ich recepta na wielkie powodzenie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
03.04.2024

Francuzki już od długich dekad są wzorem dla gigantycznej liczby kobiet z całego świata. Nieodmiennie zachwycamy się ich elektryzującymi stylizacjami, zmysłowymi fryzurami, czy urokliwymi makijażami. Bierzemy też do serca ich żelazne zasady pielęgnacji. Kobiety z Francji warto jednak naśladować nie tylko na polu modowym i urodowym. Co jeszcze możemy od nich zaczerpnąć? Na pewno życiową postawę. 

Zobacz także: Tajemnicze kobiece archetypy. Sprawdź, kim jesteś: Matką, Łowczynią, czy Kochanką

Sekret seksapilu Francuzek

Mało która z nas zdaje sobie sprawę z tego, że mieszkanki Francji przodują w rankingach nie tylko na najlepiej ubrane, najbardziej zadbane, ale również i najszczęśliwsze Europejki. Jak osiągają ten szczególny stan? Czy mają jakąś tajną psychologiczną broń, która pozwala im skuteczniej radzić sobie z rozmaitymi przeciwnościami losu? Prawdą jest, że mnóstwo z nich stara się zawsze pamiętać o kilku arcyważnych rzeczach. Trzeba też dodać, że to idee, które nie tylko genialnie poprawiają ich samopoczucie. Śmiało można uznać je też za sekret ich seksapilu i receptę na wielkie powodzenie. 

Przede wszystkim Francuzki jako jedne z nielicznych Europejek nie mają skłonności do niezdrowego perfekcjonizmu. Widać to już na pierwszy rzut oka, kiedy zaczynamy przyglądać się ich fenomenalnym stylizacjom. Zawsze występuje w nich solidna dawka nonszalancji. Mieszkanki Francji zamiast na wizualną perfekcję wolą stawiać po prostu na luz i komfort. Dotyczy to także sfery emocjonalnej. Francuzki stawiają na samoakceptację. Są swoimi największymi fankami. W ogóle nie czują presji bycia chodzącymi ideałami. W niemalże stu procentach akceptują swoje niedoskonałości. Ba, uważają nawet, że jest im z nimi do twarzy i tylko podkręcają ich seksapil. Perfekcjonizm kojarzy się im głównie z banalnością, przewidywalnością i nudą. Dokładają starań, aby nigdy nie podcinać sobie skrzydeł. Nie wytykają też sobie w nieskończoność porażek. Zamiast tego koncentrują się na swoich zaletach i małych sukcesach. 

Ponadto Francuzki absolutnie nie przejmują się konwenansami. Nie interesuje ich opinia społeczna. Jeśli mają podjąć jakąś decyzję, nie zastanawiają się „co też ludzie powiedzą”. Robią wyłącznie to, co podpowiada im serce i to, na co mają ochotę. Pozostawiają sobie w życiu przestrzeń na popełnianie błędów i wszelakie szaleństwa. Zbierają wrażenia, kochają uczuć się nowych rzeczy. Chcą czuć, że żyją. Lubią wychodzić ze swojej strefy komfortu. Wolą więc podejmować kolejne próby i błądzić aniżeli ze strachu przed porażką nie robić nic. Są bardzo odważne, otwarte na świat. To szalenie pociągające podejście, nie sądzicie? Dzięki niemu nie mogą się opędzić od adoratorów. Każda z nas powinna zatem wziąć sobie te idee do serca.

Zobacz także: Francuzki dużo jedzą i nie tyją. Jaki jest sekret ich smukłych sylwetek?

Polecane wideo

Ranking zmysłowych perfum z feromonami. 5 zapachów, które przyciągają mężczyzn jak magnes
Ranking zmysłowych perfum z feromonami. 5 zapachów, które przyciągają mężczyzn jak magnes - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie