Cyfra numerologiczna, która ma pecha w miłości

Ciągnie ją do toksycznych partnerów.
Cyfra numerologiczna, która ma pecha w miłości
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rico.reinhold/)
31.03.2024

Kilku cyfrom numerologicznym w miłosnym polu zawsze sprzyja szczęście. Prym wiodą wśród nich szóstki. Uważa się je za urodzone w przysłowiowym czepku. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku ciągle kapryszą. Trudno znieść ich zmiany nastrojów

Miłosne niedole numerologicznej dwójki 

Wokół numerologicznych szóstek nieustannie kręci się wianuszek oczarowanych nimi adoratorów. Roztaczają wokół siebie pełną magnetyzmu aurę, więc mają godne pozazdroszczenia powodzenie. Często nie wiedzą, czym jest złamane serce. Warto wspomnieć, że jest to nie tylko życiowy fart, ale konsekwencja ich wyborów. Ot, szóstki starają się dobrze lokować uczucia. Nie zawsze kierują się wyłącznie emocjami. Do tematu miłości lubią wplatać też rozum. Gdy spostrzegają, że ktoś, w kim zaczynały się zadurzać to ich całkowite przeciwieństwo, błyskawicznie się wycofują. Zależy im na stabilności. Nie zamierzają tracić czasu na miłostki. Różnica poglądów i priorytetów, która wydaje się nie do przeskoczenia, alarmuje je, że relacja przyniesie im więcej rozczarowań aniżeli radości. Nie wszystkie cyfry numerologiczne zachowują się jednak podobnie. 

Na przeciwległym biegunie można umieścić na przykład dwójki. To osoby serdeczne, empatyczne, pogodne i szalenie urokliwe. Bije od nich niezrównane ciepło. Nie można nie czuć się doskonale w ich towarzystwie. Lubią pomagać innym. Nie mają w sobie nawet krztyny egoizmu. Brzydzą się kłamstwem. Można zawsze na nie liczyć, a do tego ufać im bezgranicznie. Mają bardzo łagodne charaktery. Niestety dwójki ciągnie do toksycznych partnerów, którzy nie doceniają ich zalet. Nierzadko wiążą się z narcyzami, którzy na każdym kroku je wykorzystują i poniżają albo do ludzi borykających z się z rozmaitymi uzależnieniami. Są nieszczęśliwe, ale nie widzą popełnianych przez siebie nałogowo błędów. Raz po raz pakują się w toksyczne relacje i wmawiają sobie, że najwyraźniej mają w miłości wielkiego pecha. 

*Gdy chcemy obliczyć swoją cyfrę numerologiczną, dodajmy do siebie wszystkie cyfry, które znajdują się w naszej dacie urodzenia. Jeśli otrzymamy wynik dwucyfrowy, zsumujmy go, aż otrzymamy jedną cyfrę. Będzie to właśnie nasza cyfra numerologiczna.

Zobacz także: Te znaki zodiaku niebawem zmienią swoje nastawienie do finansów. Kto się wzbogaci, a kto zbiednieje?

Polecane wideo

To ON zagra nowego Jamesa Bonda!
To ON zagra nowego Jamesa Bonda! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie