To nowa komunijna moda. Chrzestna nie dowierzała…

Matka dziewczynki powiedziała wprost, jakiego prezentu oczekuje.
To nowa komunijna moda. Chrzestna nie dowierzała…
Fot. Pexels
28.02.2024

Mimo że do sezonu komunijnego jeszcze kilka miesięcy, prezent dla dziecka z tej okazji już spędza sen z powiek rodzicom chrzestnym. Oczekuje się od nich kosztownych podarunków. Najnowsza komunijna moda zszokowała pewną matkę chrzestną.

Zobacz także: W marcu poczujesz się niesamowicie. Witalność zapewni Ci pewne tajemnicze zjawisko

Co obecnie daje się dziecku w prezencie na komunię? To najnowsza moda

Prezenty komunijne z roku na rok stają się coraz kosztowniejsze i to nie tylko ze względu na inflację. Szczególnie duże oczekiwania rodzice i samo dziecko mają w stosunku do chrzestnych. Ta matka chrzestna napisała do jednej z redakcji list, w którym podzieliła się swoją historią. Jej się okazało, matka chrześniaczki, która jest siostrą pani Iwony powiedziała, że obecnie w ramach prezentu komunijnego… zakłada się dziecku konto oszczędnościowe. Jak się okazuje, jest to najnowszy trend. Pani Iwona, której chrześnica wybiera się do komunii w tym roku, w liście do Onetu napisała:

Siostra, wręczając nam zaproszenie na komunię córki, od razu zaznaczyła, żeby nie kupować jej żadnych prezentów. Czekałam z niecierpliwością, z czym zatem mam odwiedzić w maju chrześnicę w kościele. Siostra oznajmiła, że teraz nie daje się prezentów, a zakłada dziecku konto oszczędnościowe.

Siostra pani Iwony oburzyła się, kiedy ta powiedziała, że nie ma zamiaru zakładać dziecku konta, na które będzie regularnie przelewać pieniądze.

Co o tym sądzisz?

Zobacz także: To imię oznacza „pełną wdzięku”. Nosiła je jedna z największych gwiazd kina

Źródło: WP Kobieta/Onet 

Polecane wideo

Najgorętsze trendy z Mediolańskiego Tygodnia Mody. Włosi znów oczarowali świat swoimi pomysłami
Najgorętsze trendy z Mediolańskiego Tygodnia Mody. Włosi znów oczarowali świat swoimi pomysłami - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Ja (Ocena: 5) 28.02.2024 15:44
Daj jej aparat fotograficzny, musisz mieć za przeproszeniem w du.pie jej prośbę bo żeby się czegos wymagalo na komunię to jest przesada dzieci są rozpuszczone. Daj jej coś normalnego. I pamiętaj: najważniejszym prezentem na komunię jest Pan Jezus 😘 trzymaj się
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2024 09:43
Dać rower i zegarek. W dupach się poprzewracało.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie