To imię oznacza „pełną wdzięku”. Nosiła je jedna z największych gwiazd kina

Kobiety, które je noszą, to prawdziwe damy.
To imię oznacza „pełną wdzięku”. Nosiła je jedna z największych gwiazd kina
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hoskelsa/)
24.02.2024

Greta to jedno z najpiękniejszych i najoryginalniejszych kobiecych imion. Wywodzi się z języka niemieckiego i oznacza „pełną wdzięku” i „pełną mocy”. Gdy u szczytu kariery znalazła się Greta Garbo, w Europie zapanował na nie prawdziwy szał. Dziś ponownie wraca do łask. Jaki charakter mają kobiety, które je noszą?

Zobacz także: Znaki zodiaku, które często przeceniają swój spryt. Powinny trzymać się z daleka od intryg

Greta: zmysłowa, pewna siebie, nieprzeciętnie ambitna

Gdy poznaje się Grety, od razu zauważa się, że to osoby bardzo pewne siebie, nieprzeciętnie silne psychicznie i zdecydowane. Nie da się zapędzić ich w kozi róg. Mają w sobie coś, co sprawia, że inni traktują je niemalże po królewsku. Nie emanują ciepłem, raczej powiewa od nich dystansującym chłodem. Zawsze zachowują się z klasą. Mają wręcz obsesję na punkcie przestrzegania dobrych manier. To po prostu prawdziwe damy.

Warto dodać, że Grety doskonale znają swoją wartość. Wiedzą, że są wyjątkowe. Rzadko miewają zatem problemy z samoakceptacją. Śmiało można stwierdzić, że są swoimi wielkimi fankami. Często mają skłonności do pracoholizmu. Ich wielkie ambicje nie pozwalają im czasem wypocząć nawet na urlopie. Jeśli mają przed sobą jakiś cel, nie znoszą zwalniać tempa. Życie zawodowe jest dla nich ważniejsze od miłosnego. Bez mrugnięcia okiem poświęciłyby relację dla kariery. Nie spoczywają na laurach. Walczą o spełnienie marzeń do upadłego.

Zawsze kręci się wokół nich wianuszek adoratorów. Na mało kogo zwracają jednak uwagę. Aby je do siebie przekonać, lepiej udawać obojętność. Wolą bowiem zdobywać aniżeli być zdobywane. 

Szczęśliwą cyfrą Grety jest 3. Jej szczęśliwą barwą jest natomiast biel.

Zobacz także: Te znaki zodiaku bywają przewrażliwione. Często dzielą włos na czworo

Polecane wideo

Większość facetów nie znosi tych perfum. Oto lista znienawidzonych zapachów
Większość facetów nie znosi tych perfum. Oto lista znienawidzonych zapachów - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie