W marcu poczujesz się niesamowicie. Witalność zapewni Ci pewne tajemnicze zjawisko

Czeka nas bardzo optymistyczny czas.
W marcu poczujesz się niesamowicie. Witalność zapewni Ci pewne tajemnicze zjawisko
Fot. Unsplash (J. Allegue/M. Karunar)
16.02.2024

25 marca o godzinie 08:01 będziemy mogły zaobserwować kolejną pełnię księżyca. Zwykło określać się ją mianem Pełni Robaczego Księżyca. Owa intrygująca nazwa jest związana ze zmianami, jakie można zaobserwować w marcowej naturze. Rozpoczęła się już kalendarzowa wiosna. Wskutek nagłego wzrostu temperatury nasze uśpione dotąd otoczenie w końcu ożywa. Wszędzie zaczynają pojawiać się w sporych ilościach nie tylko rozmaite gatunki ptaków, ale też owadów. To czas szczególny, szalenie optymistyczny.

Zobacz także: Znamy sekret seksapilu Bliźniąt. Co przyciąga do nich jak magnes?

Czego spodziewać się po marcowej Pełni Robaczego Księżyca?

Co przyniesie nam tegoroczna marcowa pełnia? Warto wiedzieć, że Robaczy Księżyc będzie dla nas szczególnie łaskawy. Jeśli zazwyczaj początkowy czas pełni działa fatalnie na nasz nastrój, tym razem będzie zupełnie inaczej.

Nie czeka nas nieprzyjemny okres upływający pod znakiem niepokoju, smutku bądź zirytowania. Nasze samopoczucie fenomenalnie się poprawi. Poczujemy wielki przypływ sił witalnych. Wszystko zobaczymy w zupełnie innym świetle. Problemy, które wydawały się nie do rozwiązania, nieoczekiwanie przestaną być przez nas widziane jako arcytrudne. Nagle zacznie się nam żyć łatwiej i zdecydowanie przyjemniej. Wszyscy posiadający skłonności do czarnowidztwa zyskają niemało krzepiącego ducha optymizmu. Sami nie będą w stanie się rozpoznać. Wszelkie przeszkody uznają za wyzwania. Przez dłuższy czas nie poddadzą się nurtowi złej energii.

Zobacz także: Te znaki zodiaku bywają przewrażliwione. Często dzielą włos na czworo

Polecane wideo

Perfumy, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. To eliksiry radości w płynie
Perfumy, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. To eliksiry radości w płynie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie