To kobiece imię jest bardzo popularne w Ameryce Południowej. Brzmi uroczo i romantycznie

Obecnie znajduje się na 23. miejscu w rankingu popularności.
To kobiece imię jest bardzo popularne w Ameryce Południowej. Brzmi uroczo i romantycznie
Fot. pexels
04.12.2023

Gabriela to jedno z najciekawiej brzmiących kobiecych imion. Nie można odmówić mu wielkiej dozy uroku. Warto wiedzieć, że wywodzi się z języka hebrajskiego. To żeński odpowiednik imienia Gabriel, które oznacza „męża bożego”. Jest bardzo często spotykane w Ameryce Południowej. W Polsce zaczęto nadawać je w XIX stuleciu. Obecnie znajduje się na 23. miejscu w rankingu popularności. 

Zobacz także: Najbardziej snobistyczny znak zodiaku. Uwielbia imponować innym

Gabriela: energiczna, żywiołowa, pracowita i bardzo uparta

Jakie charaktery mają kobiety noszące urocze imię Gabriela? Na wstępie warto zaznaczyć, że drzemią w nich niepożyte siły witalne. Nieprzeciętnie energiczne Gabriele śmiało mogłyby podzielić się nimi jeszcze z paroma osobami. Nie potrafią usiedzieć w miejscu. Wciąż gdzieś gnają, a do głowy nieustannie wpada im mnóstwo nowych ciekawych pomysłów. Nie porzucają ich jednak na rzecz wcześniej rozpoczętych projektów. Zawsze doprowadzają sprawy do końca. W żadnym razie nie mają słomianego zapału. Po prostu najlepiej czują się, gdy są w ruchu. Lubią uczyć się nowych rzeczy i wychodzić ze strefy komfortu. Chętnie podejmują wyzwania. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Cechuje je godna pozazdroszczenia determinacja, pracowitość oraz upór. Nie sposób się z nimi nudzić. Są żywiołowe, pełne magnetyzmu i mają spore temperamenty. Ujmują również fantastycznym poczuciem humoru. 

Jedną z ich największych wad jest upartość. Ciągle chcą stawiać na swoim i zamykają się na opinie innych. Nie liczą się nawet ze zdaniem najbliższych, więc nierzadko zarzuca się im egoizm. Muszą mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Jeśli ktoś nie poddaje się ich woli, wpadają w irytację. Ponadto łatwo się obrażają. W miłości bywają bardzo kapryśne. Niekiedy same męczą się swoją emocjonalną zmiennością. Szukają miłości idealnej, zapominając że podobna niestety nie istnieje. Łatwo można je do siebie zrazić. 

Szczęśliwą cyfrą Gabriel jest 4. Ich szczęśliwą barwą jest natomiast błękit. 

Zobacz także: Cechy, które sprawiają, że bez pamięci zakochujemy się w Skorpionach. Oto tajemnica ich magnetyzmu

Polecane wideo

Włosi uważają ją za najpiękniejszą kobietę na świecie. Mówią, że ma twarz anioła
Włosi uważają ją za najpiękniejszą kobietę na świecie. Mówią, że ma twarz anioła - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie