Cyfra numerologiczna, która wciąż kłamie i manipulacje ludźmi

Mija się z prawdą  dla swojej wygody.
Cyfra numerologiczna, która wciąż kłamie i manipulacje ludźmi
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
09.12.2023

Nie wszystkie cyfry numerologiczne fatalnie się czują, gdy zaczynają mijać się z prawdą. Ot, nie każda z nich nie stroni przed naginaniem rzeczywistości tak jak dwójka lub czwórka. To przykłady osobowości, którym można ufać w stu procentach, jako że nie odczuwają raczej potrzeby ubarwiania opowiadanych historii. Są też i takie, które nie stronią przed karmieniem wszystkich rozmaitymi bujdami. W przeciwieństwie to dwójek i czwórek nie mają najmniejszych wyrzutów sumienia, kiedy kłamią. Która cyfra numerologiczna przoduje w tym niezbyt chlubnym rankingu?

Zobacz także: Cechy, które sprawiają, że bez pamięci zakochujemy się w Skorpionach. Oto tajemnica ich magnetyzmu

Numerologiczna ósemka: prawda nie zawsze jest dla niej na rękę

Za cyfrę numerologiczną, która najczęściej mija się z prawdą, zwykło uważać się ósemkę. Warto wspomnieć, że ósemki są zazwyczaj bardzo pewnymi siebie ludźmi posiadających wielkie temperamenty. Robią wielkie wrażenie na otoczeniu. Mają w sobie niezrównany magnetyzm. Są też charyzmatyczne i przebojowe. Kochają błyszczeć. Najlepiej się czują, kiedy to właśnie na nich non stop koncentruje się uwaga otoczenia. Można pozazdrościć im odwagi i determinacji. Ponadto podchodzące do wykonywania wszystkich zadań z nie lada brawurą ósemki doskonale znają swoją wartość. Są przekonane o swojej wyjątkowości. Nie ma dla nich rzeczy nie możliwych. Jeżeli coś sobie postanowią, absolutnie nikt i nic ich od tego nie odwiedzie. Mają po prostu odwagę spełniać swoje marzenia. Ubóstwiają wyzwania i smak adrenaliny. Nie są jednak pozbawione wad. Jedną z nich jest nieszczerość. Bywa, że kłamią jak z nut.

Ósemki naginają najczęściej rzeczywistość dla swoich korzyści. Dzięki temu z łatwością mogą manipulować bliskimi, czy współpracownikami. Są w tym prawdziwymi mistrzami, więc mnóstwo osób nawet nie podejrzewa, że sprawy wyglądają zupełnie inaczej, niż im to przedstawiono. Lepiej zatem mieć do nich spory dystans. 

Zobacz także: Dla mężczyzn spod tego znaku zodiaku kumple są często ważniejsi od partnerek. To wieczni chłopcy

Polecane wideo

Kasia Smutniak znów dyktuje trendy. Jej looki ciągle kopiują najmodniejsze Włoszki
Kasia Smutniak znów dyktuje trendy. Jej looki ciągle kopiują najmodniejsze Włoszki - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie