Przed nami Pełnia Bobrzego Księżyca. Czego spodziewać się po tym intrygującym zjawisku?

Koniec listopada upłynie nam pod znakiem niepokoju i lęku, ale też pozytywnych zmian.
Przed nami Pełnia Bobrzego Księżyca. Czego spodziewać się po tym intrygującym zjawisku?
Fot. Unsplash (S. Van Overee)
05.11.2023

27 listopada o godzinie 1:16  ponownie będziemy miały okazję zaobserwować tajemniczy księżyc w pełnej krasie. Właśnie w tym czasie rozpocznie się tak zwana Pełnia Bobrzego Księżyca. Zwykło określać się ją również mianem Mroźnej Pełni lub Księżycem Bobrów. Jak wpłynie na nas to interesujące zjawisko?

Zobacz także: Lunarne dzieci: znaki zodiaku, na które księżyc ma największy wpływ

Czego możemy spodziewać się po Pełni Bobrzego Księżyca? 

Tegoroczna Pełnia Bobrzego Księżyca będzie dla wielu z nas bardzo trudnym czasem. Jeszcze przed pełnym zaokrągleniem się srebrnego globu, nieoczekiwanie poczujemy, że opuszczają nas siły witalne. Niestety na pewien czas będziemy zmuszone zapomnieć o błogim spokoju ducha.

Z każdą godziną pełni będzie się w nas wzmagał niepokój. Nawet największe optymistki przestaną wówczas widzieć świat w różowych okularach. Zaczniemy snuć czarne scenariusze. Spodziewając się najgorszego, stracimy też pewność siebie i wiarę we własne siły. Poczujemy, że na nic nie mamy już wpływu. Do trudnego do zniesienia niepokoju dołączy też irytacja. Łatwo będzie wtedy o zaostrzenie konfliktów i rozmaite nieporozumienia. Aby ich uniknąć, lepiej spędźmy Pełnię Bobrzego Księżyca w samotności bądź towarzystwie najbliższych ludzi, którzy są w stanie wykazać się zrozumieniem. Na całe szczęście pod koniec pełni karta się jednak odwróci. Destrukcyjne emocje odejdą, a ich miejsce zajmie entuzjazm. Na nowo odkryjemy swój potencjał i ponownie będziemy gotowe do walki o swoje szczęście. 

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna ma największe skłonności do depresyjnych nastrojów. Ciągle podcina sobie skrzydła

Polecane wideo

Manicure we francuskim wydaniu. Paryżanki stawiają teraz tylko na te kolory
Manicure we francuskim wydaniu. Paryżanki stawiają teraz tylko na te kolory - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.11.2023 06:36
Czego się spodziewać? Ogolonego bobra.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie