Jeśli masz tę linię na dłoni, los na pewno będzie Ci sprzyjał. Zapewnia niezwykłą intuicję i życiową mądrość

To znak, który mają tylko wyjątkowi ludzie.
Jeśli masz tę linię na dłoni, los na pewno będzie Ci sprzyjał. Zapewnia niezwykłą intuicję i życiową mądrość
Fot. Unsplash (M. Popovic)
16.09.2023

Sztuka odczytywania z dłoni rozmaitych szczegółów dotyczących naszej osobowości, czy też czekającego nas losu, którą określa się mianem chiromancji, ma bardzo długą historię. Historycy są zdania, że uprawiano ją już ponad pięć tysięcy lat temu. Po dziś dzień intryguje. Nietrudno zatem dziwić się temu, że tak wiele osób nadal z wielką uważnością przypatruje się swoim dłoniom, jak i ich cechom charakterystycznym. 

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna to pracownik idealny. Przebojem zdobywa wymarzone stanowiska i często świetnie zarabia

Pierścień Salomona: znak, który zapewnia życiowe powodzenie

Dłonie potrafią zdradzać mnóstwo naszych sekretów. Osoby trudniące się chiromancją, są przekonane, że jest w nich zapisane nasze przeznaczenie. Ujawnia się ono zwłaszcza w pewnym charakterystycznym szczególe. To tak zwany pierścień Salomona. W jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego posiadaczkami? Co ciekawe, widać go już na pierwszy rzut oka. To linia, która okrąża u podstawy palec wskazujący lewej dłoni. Posiada kształt łuku. 

Pierścień Salomona uważa się za znak niezwykły. Nie spotyka się go za często. Wszyscy, którzy go mają, są obdarzeni niezawodną intuicją oraz życiową mądrością. Widzą i czują znacznie więcej od innych. Doskonale znają się na ludzkich charakterach. Błyskawicznie potrafią na przykład rozpoznawać osoby o nieszlachetnych zamiarach. Wiedzą doskonale, kogo unikać jak ognia i z kim najlepiej się zbratać. Potrafią bardzo dobrze kierować swoim życiem. Szczęście im sprzyja. Inni często proszą ich więc o rozmaite porady. 

Zobacz także: To intrygujące imię nosi zaledwie 13 kobiet w Polsce. Oznacza „służącą zwycięstwu”

palecFot. Unsplash

Polecane wideo

5 ślicznych fryzur, które zrobisz w 5 minut. Idealnie sprawdzą się w szkole i na uczelni
5 ślicznych fryzur, które zrobisz w 5 minut. Idealnie sprawdzą się w szkole i na uczelni - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 16.09.2023 23:21
Wydaje mi się ze mam ten pierścień, a w życiu robię same głupoty.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.09.2023 12:37
Mam ten pierścień a w życiu mi się nie udaje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie