To urocze imię każdego roku zdobywa coraz większą popularność. Często nazywano tak starożytne Rzymianki

Obecnie znajduje się na 33. miejscu pod względem popularności.
To urocze imię każdego roku zdobywa coraz większą popularność. Często nazywano tak starożytne Rzymianki
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan)/Unsplash (A. Spratt)
15.09.2023

Paulina to jedno z najurokliwszych kobiecych imion. Należy do grupy najstarszych. Warto wiedzieć, że nadawano je już w dobie antycznej. Często nosiły je na przykład starożytne Rzymianki. W Polsce występuje od XIV stulecia. Obecnie znajduje się na 33. miejscu pod względem popularności. 

Zobacz także: Ta cyfra numerologiczna to pracownik idealny. Przebojem zdobywa wymarzone stanowiska i często świetnie zarabia

Paulina: zabawna, towarzyska, prawdomówna i bardzo choleryczna

Jaki charakter mają kobiety noszące urocze imię Paulina? Trudno o bardziej sympatyczne, życzliwe, pomocne i pogodne osoby. Paulin po prostu nie da się nie lubić. Kipią pozytywną energią. Wciąż gdzieś gnają i mają masę nowych inspirujących pomysłów. Ujmują fantastycznym poczuciem humoru. Nierzadko uważa się je za dusze towarzystwa. Sypią zabawnymi anegdotami jak z rękawa. Potrafią błyskawicznie rozbawić nawet największych ponuraków. Wszyscy czują się w ich towarzystwie swobodnie. Mogą być sobą w stu procentach, ponieważ mają poczucie, że Pauliny nie będą pochopnie ich oceniały. To prawda. Zanim kogoś osądzą, zawsze muszą bardzo dobrze go poznać. 

Ponadto to kobiety szczere i nieprzeciętnie prawdomówne. Nie lubią owijać w bawełnę. Od razu mówią to, co myślą. Jeśli coś leży im na sercu, raczej nie będą tego ukrywały. Brzydzą się kłamstwem i manipulacjami. Jeżeli wyjdzie na jaw, że ktoś je oszukał, od razu wyrzucają go ze swojego życia. Nie są w stanie wybaczyć nieszczerości i nielojalności. Jedną z ich największych wad jest choleryczność. Szybko można wyprowadzić je z równowagi. Jeżeli wpadną w podły nastrój, trudno im powrócić do równowagi. W miłości są romantyczkami. Są uwodzicielskie i nie stronią od flirtów, jednakże gdy po uszy się zakochają, można liczyć na ich wierność.

Szczęśliwą cyfrą Paulin jest 6. Ich szczęśliwą barwą jest natomiast niebieski.

Zobacz także: Dziwny sen, który zawsze ma drugie dno. Jest ważnym znakiem, na który warto zwrócić uwagę

Polecane wideo

5 ślicznych fryzur, które zrobisz w 5 minut. Idealnie sprawdzą się w szkole i na uczelni
5 ślicznych fryzur, które zrobisz w 5 minut. Idealnie sprawdzą się w szkole i na uczelni - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Kinga (Ocena: 5) 22.09.2023 13:31
Bałabym sie w tych niepewnych czasach zajść w ciążę. Dlatego zawsze podczas współżycia używam mechanicznego zabezpieczenia w formie błony dopochwowej Caya
odpowiedz

Polecane dla Ciebie