Jesienny rytuał, który pomoże Ci przyciągnąć miłość i pieniądze

Co musisz zrobić?
Jesienny rytuał, który pomoże Ci przyciągnąć miłość i pieniądze
Fot. Pexels
06.09.2023

Ten jesienny rytuał sprawi, że już niedługo możesz być zakochana bądź bogata. A może jedno i drugie? Jeśli to brzmi jak spełnienie Twoich marzeń, sprawdź, co musisz zrobić.

Zobacz także: To jedno z najbardziej tajemniczych imion. Nosiła je słynna mitologiczna księżniczka

Rytuał na przyciągnięcie miłości i pieniędzy

Jesienią jesteśmy w stanie przyciągnąć do swojego życia cudowne rzeczy. Bez wątpienia z tą porą roku kojarzą nam się liście – złociste, czerwone, pomarańczowe bądź bordowe. To właśnie z nimi związany jest jeden z przesądów. Jeśli o tej porze roku chcesz przyciągnąć do siebie miłość i pieniądze oraz pragniesz cieszyć się nimi przez długi czas, wykorzystaj liść klonu. Przy tym rytuale musisz jednak pamiętać o kilku rzeczach, bez których on się nie uda. Najważniejsze jest, aby w okresie od 22 września do końca października, znaleźć liść klonu i go wysuszyć. Następnie w zależności od tego, jakie dary chcesz przyciągnąć, schowaj go w odpowiednie miejsce. Jeśli Twoim największym pragnieniem jest miłość, liść połóż pod poduszką. Nie może on jednak ulec uszkodzeniu. Warto więc odpowiednio go zabezpieczyć, np. włożyć do pudełka. Dopiero wtedy pokaże swoją moc.

Natomiast w przypadku, kiedy najbardziej zależy Ci na przyciągnięciu do swojego życia pieniędzy, schowaj liść w miejscu, gdzie trzymasz cenne rzeczy – może to być sejf z pieniędzmi lub szuflada z biżuterią. To sprawi, że pieniądze na Twoim koncie pomnożą się.

Zobacz także: Romantyczne, zmysłowe, głodne wrażeń. Jakie charaktery mają osoby, które urodziły się w piątek?

Źródło: Kobieta.pl 

Polecane wideo

Kobiety spod tych znaków zodiaku to królowe życia. Zawsze robią, co chcą
Kobiety spod tych znaków zodiaku to królowe życia. Zawsze robią, co chcą - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie