Przed nami kolejna superpełnia księżyca. Czego spodziewać się po tym intrygującym zjawisku?

Druga sierpniowa pełnia księżyca nie nastroi nas niestety tak pozytywnie jak poprzednia.
Przed nami kolejna superpełnia księżyca. Czego spodziewać się po tym intrygującym zjawisku?
Fot. Unsplash (Luobulinka)
07.08.2023

Tegoroczny sierpień to bardzo szczególny czas. Rzadko kiedy możemy bowiem być świadkami aż dwóch pełni księżyca w miesiącu. Pierwsza pełnia miała miejsce 1 sierpnia. Kolejną zaobserwujemy ostatniego dnia miesiąca - 31 sierpnia. Rozpocznie się o godzinie 01:35. Księżyc będzie wówczas świecił nieprzeciętnie jasnym światłem. Jakie emocje wywoła w nas to wyjątkowe zjawisko?

Zobacz także: To szlachetne imię oznacza „niedźwiedzicę”. Kobiety, które je noszą, są odważne, dzielne i bardzo przebojowe

Sierpniowa superpełnia księżyca i jej wpływ na psychikę

Druga sierpniowa pełnia księżyca nie nastroi nas niestety tak pozytywnie jak poprzednia. Pierwsza pełnia nie była pozbawiona negatywnych emocji, jednakże u wielu osób przeradzały się one potem w pozytywne odczucia. Nachodziły nas demony z przeszłości, borykałyśmy się z niemałym lękiem, ale w rezultacie szybko mogłyśmy sobie z tym poradzić. Nieoczekiwanie stawałyśmy się znacznie silniejsze. Po momentach destrukcyjnych zyskiwałyśmy nagle wielką witalność i przechodziłyśmy do kolejnego etapu. Teraz możemy odczuć pełnię jako szczególnie przykre zjawisko.

Mnóstwo osób poczuje się zmęczonych życiem. Będą sfrustrowane, zirytowane i przestaną widzieć sens w wielu rzeczach. Przestanie satysfakcjonować ich zarówno życie zawodowe, jak i prywatne. Bardzo trudno będzie się im przestawić na optymistyczne myśli. W czasie trwania pełni najlepiej unikać podejmowania ważnych decyzji. Ze względu na nienajlepszy stan psychiczny mogą okazać się nietrafione. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają najłagodniejsze charaktery. Nie znoszą kłótni i kochają żyć w harmonii ze światem

Polecane wideo

Te wnętrza na pewno spodobałyby się Barbie. Są przytulne, urocze i pełne różowych słodkich dodatków
Te wnętrza na pewno spodobałyby się Barbie. Są przytulne, urocze i pełne różowych słodkich dodatków - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Seba (Ocena: 5) 07.08.2023 21:19
Pierwszy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie