To jedno z najrzadziej spotykanych kobiecych imion. Brzmi bardzo szlachetnie i oznacza „boginię życia”

Obecnie znajduje się na 1114 miejscu pod względem popularności w Polsce. Nosi je zaledwie 113 kobiet.
To jedno z najrzadziej spotykanych kobiecych imion. Brzmi bardzo szlachetnie i oznacza „boginię życia”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
26.07.2023

Iwa to jedno z najrzadziej spotykanych kobiecych imion. Nie można odmówić mu nie tylko oryginalności, ale i szlachetności. Brzmi bardzo dostojnie. Wywodzi się z języka starosłowiańskiego i oznacza „boginię życia”. Obecnie znajduje się na 1114 miejscu pod względem popularności w Polsce. Nosi je zaledwie 113 kobiet. 

Zobacz także: Najbardziej bezlitosne znaki zodiaku. Często są pozbawione skrupułów

Iwa: tajemnicza kobieta kameleon, która kocha wyzwania i adrenalinę

Jaki charakter mają kobiety noszące imię Iwa? Warto wiedzieć, że to prawdziwe uwodzicielki. Mają w sobie niezwykły magnetyzm i moc przyciągania uwagi innych. Zawsze robią na wszystkich niemałe wrażenie. Są bardzo tajemnicze. Intrygują, a przez swą nieodgadnioność nie dają o sobie zapomnieć. Niemało osób robi dosłownie wszystko, aby się do nich zbliżyć. Warto zaznaczyć, że udaje się to jedynie garstce osób. Iwy są z natury bardzo nieufne. Mija wiele czasu, zanim komuś w pełni zaufają. Niełatwo je do siebie przekonać. Ci, którym się to uda, zyskują wspaniałe przyjaciółki, czy towarzyszki życia. Iwy mają szlachetne serca. Nie znoszą obłudy i manipulacji. Jeśli ktoś je okłamie, raczej nie dadzą mu drugiej szansy. Nie przebaczają łatwo i nierzadko mają pamięć słoni. 

Iwy cenią sobie przebywanie w samotności. Tylko w pojedynkę potrafią w pełni naładować akumulatory. Ciągłe przebywanie wśród ludzi bardzo je męczy. Poza tym kochają adrenalinę i wyzwania. Lubią wystawiać się na próby i mierzyć się ze swoimi słabościami. Nigdy się nie poddają. Jeśli mają przed sobą jakiś cel, nie odpuszczą, dopóki go nie zrealizują.  

W miłości bywają kapryśne i kochliwe. Nie potrafią się zdecydować, którego adoratora wolą. Szybko można je do siebie zniechęcić słabością charakteru. Najszczęśliwsze będą u boku silnych psychiczni osób, które podobnie jak one kochają ciszę i spokój. Szczęśliwą cyfrą Iw jest 9. Ich szczęśliwą barwą jest natomiast zieleń. 

Zobacz także: Ten sen to bardzo ważny znak. Najwyraźniej nie czerpiesz z życia za wiele satysfakcji i obawiasz się zmian

Polecane wideo

Ubrana w promienie słońca. Optymistyczne żółte stylizacje to jeden z największych hitów sezonu
Ubrana w promienie słońca. Optymistyczne żółte stylizacje to jeden z największych hitów sezonu - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.75 / 5
Kuźnia (Ocena: 5) 13.10.2023 20:21
Powtarzaj za mną: Karkówka leży na stole z powyłamywanymi nogami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.08.2023 16:55
Piekna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.08.2023 16:55
Jjjjjjfgghg
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 04.08.2023 17:45
Fflgkmf BMX
odpowiedz

Polecane dla Ciebie