To niezwykłe imię kojarzy się z Francją. Kobiety, które je noszą, to prawdziwe kusicielki

Znajduje się na 488 miejscu pod względem popularności w Polsce. Obecnie nosi je tylko 899 kobiet.
To niezwykłe imię kojarzy się z Francją. Kobiety, które je noszą, to prawdziwe kusicielki
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rouje)
14.07.2023

Żaklina należy do grupy najoryginalniejszych i najrzadziej spotykanych kobiecych imion. Brzmi elegancko i bardzo wytwornie ze względu na to, że ma swoje korzenie w języku francuskim. Jest spolszczoną formą imienia Jacqueline. Znajduje się na 488 miejscu pod względem popularności w Polsce. Obecnie nosi je zaledwie 899 kobiet.

Zobacz także: Znaki zodiaku z niesamowitą intuicją. Ich nieomylny szósty zmysł przyprawia czasem o ciarki

Żaklina: zmysłowa partnerka, doskonała organizatorka, wymagająca szefowa

Żakliny to osoby o niemałym temperamencie, ale i niezwykle wytwornych manierach. To damy, które uwielbiają być w centrum uwagi - błyszczeć, zaskakiwać i uwodzić. Nie sposób się nimi nie zachwycić. Są bardzo błyskotliwe i ujmują finezyjnym poczuciem humoru. Wciąż żonglują ciekawymi anegdotami. Są intrygującymi rozmówczyniami, jako że mają często wszechstronne zainteresowania. W przeciwieństwie do innych kobiet, lubię gdy w ich otoczeniu pojawia się konkurencja. Są bardzo pewne swojej wartości. Współzawodnictwo zupełnie im więc nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, sprawia że zawsze stają na wysokości zadania i zaczynają robić na wszystkich jeszcze większe wrażenie.

Do szczęścia potrzebują adrenaliny. Życie pozbawione wyzwań i wyprane z wielkich emocji męczy je, wprawia w marazm. Lubią odkrywać nowe miejsca i uczyć się nowych rzeczy. Są głodne wiedzy. Nie mają problemów z wychodzeniem ze strefy komfortu. Ponadto Żakliny to doskonałe szefowe. Wiele wymagają, ale potrafią też dużo zaoferować w zamian. Inspirują i świecą przykładem. Mają dar odkrywania w innych dotychczas głęboko skrywanych talentów. W sferze zawodowej są perfekcjonistkami. To również świetne organizatorki, które nie akceptują bałaganu, jak i spóźnialskich osób.

Kobiety noszące to imię to prawdziwe kusicielki. Kochają flirtować. Uwodzenie mają po prostu we krwi. Są kochliwe, nieco kłótliwe i szybko się nudzą. W życiu prywatnym niełatwo dotrzymać Żaklinom kroku. Ich apetyt na życie i przebojowość onieśmiela wielu mężczyzn. 

Szczęśliwą cyfrą Żaklin jest 7. Ich szczęśliwą barwą jest natomiast czerwień. 

Zobacz także: Ten sen to bardzo ważny znak. Najwyraźniej nie czerpiesz z życia za wiele satysfakcji i obawiasz się zmian

Polecane wideo

Stylowe kostiumy kąpielowe, które optycznie wyszczuplają sylwetkę. Francuzki je kochają ♥
Stylowe kostiumy kąpielowe, które optycznie wyszczuplają sylwetkę. Francuzki je kochają ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 15.07.2023 07:08
Lodziarra-imie kojarzace się z Francją.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.07.2023 03:50
W dzisiejszych czasach z Francją bardziej kojarzy się Rachida albo Khadija.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie