Kontrowersyjna promocja baru. Darmowe drinki za... stanik

Ilość darmowych napojów miała być zależna od rozmiaru biustu.
Kontrowersyjna promocja baru. Darmowe drinki za... stanik
Fot. Pexels (Min An)
06.06.2023

W dzisiejszych czasach nie tak łatwo opracować dobrą reklamę. Właściciele tego lokalu wywołali burzę w Sieci, kiedy ogłosili w mediach społecznościowych swoją nową promocję. Powiedzieć, że jest kontrowersyjna, to jak nie powiedzieć nic. Lokal miał oferować kobietom darmowe drinki za zdjęcie stanika, a ich ilość miała zależeć od… rozmiaru biustu.

Zobacz także: Czy social media stracą na popularności? Coraz więcej ludzi odczuwa JOMO

Właściciele tego baru ogłosili niecodzienną promocję. Internauci oburzeni

Jeden z australijskich barów o nazwie „Woolshed on Hindley” ogłosił niedawno nietypową promocję, która osiągnęła efekt odwrotny do zamierzonego. Lokal poinformował w mediach społecznościowych, że jego klientki otrzymają darmowe drinki, jeśli zdejmą staniki i powieszą je na ścianie baru. Dodatkowo, w opublikowanym poście informującym o promocji napisano, na ile drinków mogą liczyć panie. Ich ilość była zależna od rozmiaru biustu. W taki sposób za miseczkę A przysługiwał jeden drink, za B – dwa, a za C – trzy darmowe drinki.

Mimo że głośny post został już usunięty, pod innymi materiałami opublikowanymi na profilu baru nadal pojawia się masa nieprzychylnych komentarzy. „Wstyd” – napisał krótko jeden z internautów. Właściciele lokalu po burzy, jaka rozpętała się w Internecie, opublikowali przeprosiny. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać:

Szczerze przepraszamy za to, że post wywołał w niektórych z naszych klientów dyskomfort i poczucie cielesnego zawstydzania, ponieważ to nigdy nie było naszym zamiarem. W oparciu o zdanie naszej społeczności anulowaliśmy promocję.

Zobacz także: Masz problem z zarządzeniem czasem? Metoda ALPEN rozwiąże go błyskawicznie

Źródło: radiozet.pl 

Polecane wideo

Najpiękniejsze letnie sukienki. Rządzą 4 fenomenalne style, które dodają mnóstwo uroku
Najpiękniejsze letnie sukienki. Rządzą 4 fenomenalne style, które dodają mnóstwo uroku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Palma🌴 (Ocena: 1) 07.06.2023 06:49
Jestem debilem,starą kurwą pierdoloną przez twoją matkę wielkim 3 metrowym kutasem w dupę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie