Elle Fanning i jej niezwykła lekcja wartości. Każda kobieta powinna wziąć sobie słowa gwiazdy do serca

Co trzecia z nas marzy, aby zmienić coś w swoim wyglądzie i przyznaje, że kompleksy często utrudniają życie. Najwyższa pora to zmienić!
Elle Fanning i jej niezwykła lekcja wartości. Każda kobieta powinna wziąć sobie słowa gwiazdy do serca
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ellefanning/)
18.05.2023

Ogromna liczba kobiet nie jest zadowolona ze swojej aparycji. Co trzecia z nas marzy, aby zmienić coś w swoim wyglądzie i przyznaje, że kompleksy często utrudniają jej życie. Nie tylko psują humor, ale także powstrzymują przed wieloma rzeczami. Przez nie bardzo ciężko zacząć wychodzić ze strefy komfortu i w pełni uwierzyć w swoje siły. Najwyższa pora to zmienić!  

Zobacz także: Znany ksiądz wyjaśnia, dlaczego kobiety zakładają buty na obcasach. W sieci znów zawrzało

Elle Fanning dodaje otuchy kobietom, które przestały w siebie wierzyć

Gdybym tylko miała mniejszy nos i dłuższe nogi... Moje życie na pewno wyglądałoby zupełnie inaczej.”. „Jeśli wyglądałabym jak Karlie Kloss, od razu dostałabym tę pracę.”. „Zapomnij, nie mam po co się ośmieszać. Z tak pospolitą twarzą i tak nic nie zdziałam.”. Która z nas nie wypowiedziała lub nie pomyślała kiedyś o czymś podobnym? Niewiele kobiet stanowczo odpowie w tym przypadku „nie”. Niestety problemy z samoakceptację i nieustanne porównywanie się z gwiazdami kina, modelingu, muzyki, czy ze swoimi urodziwymi koleżankami, nie wychodzi nam na dobre. Nawet najpiękniejsze z nas nie przestają wytykać sobie rozmaitych mankamentów. W rezultacie same wciąż podcinamy sobie skrzydła i na każdym kroku się unieszczęśliwiamy

Ten trudny temat porusza w swojej najnowszej kampanii koncern L’Oréal. Jej twarzą została hollywoodzka gwiazda Elle Fanning. Przypomina w niej kultowe hasło znane z wielu reklam francuskiej marki: „jesteś tego warta”. W jej ustach nabiera ono szczególnego znaczenia. Popularna aktorka przyznając, że sama także nierzadko boryka się z poczuciem niepewności, demaskuje tym samym iluzję perfekcyjności. Zapewnia nas, że wszystkie jesteśmy inne i niedoskonałe i... to jest właśnie doskonałe. 

Zobacz także: „Bałam się, że stracę paznokcie”. Kobieta poddała się popularnemu zabiegowi, a teraz przestrzega przed jego groźnymi konsekwencjami

Polecane wideo

Pastelowe, migotliwe, bajkowe. Najmodniejsze makijaże na wiosnę są prześliczne!
Pastelowe, migotliwe, bajkowe. Najmodniejsze makijaże na wiosnę są prześliczne! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie