Popularna tiktokerka leczy traumę, śpiąc w psiej klatce. Niecodzienna metoda budzi wiele kontrowersji

Wiele osób zaczęło zarzucać jej, że to idiotyczny i niesmaczny pomysł na zwrócenie na siebie uwagi mediów lub forma spełniania fantazji BDSM.
Popularna tiktokerka leczy traumę, śpiąc w psiej klatce. Niecodzienna metoda budzi wiele kontrowersji
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/angelfairer/)
15.05.2023

Klatka kennelowa to zdaniem behawiorystów fantastyczny azyl dla czworonogów z problemami. Jeśli umiejętnie się ją stosuje, potrafi dać im wielki komfort psychiczny i w rezultacie pomóc przezwyciężyć różnego rodzaju lęki. Popularna tiktokerka Lia Parker postanowiła zainspirować się popularną metodą zapewniania bezpieczeństwa emocjonalnego psom. Młoda Amerykanka zaczęła wykorzystać ciekawe właściwości klatki kennelowej, aby poradzić sobie z traumami dzieciństwa.  

Zobacz także: Czy nazwać psa „ludzkim” imieniem?

Niecodzienne zastosowanie klatki kennelowej

O takim zastosowaniu klatki kennelowej mało kto słyszał. Tiktokerka Lia Parker postanowiła przełamać konwencję, nabywając ją nie dla swojego pupila, lecz dla... siebie. Amerykanka publikująca na TikToku filmy jako @angelfairer w klatce urządziła sobie przytulne miejsce do spania. Ozdobiła ją przyjemnymi dla oka dekoracjami - baldachimem, relaksującymi światełkami, pluszakami, poduszkami i barwnymi pledami. Nietrudno się dziwić, że wywołała tym mnóstwo kontrowersji. Otóż wiele osób zaczęło zarzucać jej, że to idiotyczny i niesmaczny pomysł na zwrócenie na siebie uwagi mediów lub forma spełniania fantazji BDSM. Lia Parker twierdzi jednak, że niesprawiedliwie ją oceniają. 

Swoją niecodzienną koncepcję omówiła wcześniej ze swoim psychoterapeutą i psychiatrą. Nie widzieli w niej nic złego. Przeciwnie, dali cierpiącej na cierpiącej na zespół stresu pourazowego dziewczynie zielone światło. Lia Parker doświadczyła bowiem w dzieciństwie wielu traum, z którymi boryka się do dziś. Jako dziewczynka radziła sobie z przykrymi emocjami, zamykając się w szafie lub w innym ciasnych pomieszczeniach. Tylko w ten sposób mogła choć przez chwilę poczuć się bezpiecznie.

Lia twierdzi, że odkąd śpi w klatce kennelowej, miewa się o niebo lepiej. Niepokój, którego nieustannie doświadczała, nareszcie uległ znacznemu zmniejszeniu. Dziś dziewczyna namawia wszystkich o podobnych doświadczeniach do skorzystania z jej pomysłu. Zażywanie relaksu w klatce kennelowej to jej zdaniem nawyk, który może wspomóc zabliźnianie się ran z przeszłości. 

Zobacz także: Nieznajoma w ordynarny sposób skomentowała jej strój na siłownię. Filmik obiegł Internet

Źródło: ofeminin.pl

@angelfairer

i dont rlly care tho 😋

♬ original sound - There I Ruined It

Polecane wideo

Fryzury bez wad. Pasują do każdego kształtu twarzy i można je szybko wystylizować
Fryzury bez wad. Pasują do każdego kształtu twarzy i można je szybko wystylizować - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie