Był na granicy śmierci. Teraz mówi o tym, co zobaczył

Mężczyzna doświadczył zjawiska, które nazywane jest NDE (doświadczenie z pogranicza śmierci). Dopiero po latach mówi o tym otwarcie.
Był na granicy śmierci. Teraz mówi o tym, co zobaczył
Fot. Pexels (Pixaby)
25.04.2023

David Hanzel otwarcie mówi o tym, co przeżył. Doświadczenie z pogranicza śmierci nie było dla niego proste. 57-latek uważa jednak, że powinien się nim podzielić. NDE przeżył kilka lat temu, jednak dopiero teraz zdecydował się o nim opowiedzieć.

Zobacz także: Popularna brytyjska piosenkarka Brocarde poślubiła... ducha. Twierdzi, że jej życie stało się koszmarem

Mężczyzna mówi o tym, co zobaczył „na granicy śmierci”

NDE, czyli near-death experience, to doświadczenie bliskie śmierci. Jedną z osób, które tego doświadczyły, jest David Hanzel. Mężczyzna „na granicy śmierci” był kilka lat temu, dziś nazywa siebie duchowym medium. Zdecydował się opowiedzieć, co zobaczył „po drugiej stronie”. David Hanzel, który mieszka w Karolinie Północnej w Stanach Zjednoczonych, w 2015 r. zachorował na ciężkie zapalenie płuc, zmagał się wtedy także z sepsą. Z racji na choroby, z którymi jego organizm nie potrafił sobie poradzić, mężczyzna zapadł w śpiączkę. W rozmowie z portalem dailystar.co.uk opowiedział, że po przejściu „na drugą stronę” czuł się wspaniale. W wywiadzie dodał:

Pamiętam tylko, że zamknąłem oczy, bo byłem chory. A potem, kiedy ponownie je otworzyłem, byłem na tym nocnym niebie. To było najpiękniejsze, aksamitne, jedwabiste nocne niebo. Bez chmur. Bez gwiazd. Nie miało początku ani końca.

57-latek wyjaśnił, że we wspomnianym miejscu nie był sam. Towarzystwa miały mu dotrzymywać dwie istoty, które były jego przewodnikami. David podkreślił, że ufał im, mimo że ich nie znał. Mężczyzna, będąc „po drugiej stronie” odwiedził m.in. bar, w którym nie było alkoholu. Wspiął się również na dach wieżowca. Opisał to następująco:

Kiedy stąpałem po dachu, nie czułem, żeby moje stopy dotykały ziemi. Jakby nie było grawitacji. Trochę tak, jakbym unosił się w powietrzu.

Mężczyzna o swoich doświadczeniach zaczął opowiadać także na TikToku. W jednym z opublikowanych filmików przyznał:

To, w co wierzysz w tym życiu, będzie w dużej mierze tym, co zobaczysz, kiedy umrzesz. Ale w końcu wszyscy trafiamy dokładnie w to samo miejsce.

David Henzel przyznał, że ze śpiączki obudził się jako całkiem inny człowiek. Kiedy odzyskał przytomności, czuł, że przeszedł ogromną przemianę emocjonalną. Objawiała się ona przede wszystkim uczuciem przebaczenia dla innych.

Zobacz także: Już niedługo będzie można podziwiać Kwiatowy Księżyc. Przez to fascynujące zjawisko zobaczysz wiele rzeczy w innym świetle

Źródło: radiozet.pl/dailystar.co.uk 

@mediumdavidhanzel Replying to @floofyboof #nde #heaven #hell #oracle #spiritualmediumsoftiktok ♬ Hope - Pianomob

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 24.04. - 30.04.
Horoskop tygodniowy 24.04. - 30.04. - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 1) 25.04.2023 17:35
A były tam kurtyzany?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2023 16:25
Bar, w którym nie było alkoholu? Zatem gościu musiał trafić do samego piekła.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 25.04.2023 14:31
To była kobieta. Ten mężczyzna to była kobieta.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2023 08:39
Ale pierdolety.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie