Nowy, okrutny trend w randkowaniu. Czym jest hogging?

Jego ofiarami padają kobiety, które nie wpisują się w powszechny kanon piękna.
Nowy, okrutny trend w randkowaniu. Czym jest hogging?
Fot. Unsplash (Mitchell Luo)
22.04.2023

Zdawałoby się, że w dobie aplikacji randkowych znalezienie partnera nie jest takie trudne. To jednak tylko pozory, a w rzeczywistości szukanie miłości w Sieci (i nie tylko) niesie ze sobą wiele zagrożeń. Jest wśród nich hogging, który jest niebywale okrutnym trendem w randkowaniu. Sprawdź, na czym polega i bądź czujna!

Zobacz także: Popularna brytyjska piosenkarka Brocarde poślubiła... ducha. Twierdzi, że jej życie stało się koszmarem

Hogging, czyli kiedy mężczyźni „zaliczają” otyłe kobiety. Cel jest jeden 

Ten okrutny trend w randkowaniu dokładnie opisała pewna TikTokerka. Megan Mapes, o której mowa, na tej popularnej platformie obserwuje już niemal 150 tys. osób. Na jej profilu znajdziemy dużo lifestylowych treści. Megan porusza także tematy związane z ruchem body positive. W ostatnim czasie filmik, na którym postanowiła przybliżyć temat hoggingu, stał się viralem. Do tego nagrania dotarł portal radiozet.pl. Obejrzano je już ponad milion razy. Megan dokładnie opisała, na czym polega nowy, okrutny trend w randkowaniu. Jak powiedziała, hogging to praktyka stosowana przez mężczyzn, która polega na „żerowaniu” na otyłych kobietach. Tacy faceci często zakładają się, że poderwą najgrubszą i najbardziej nieatrakcyjną kobietę, a następnie będą uprawiać z nią seks. TikTokerka zwróciła uwagę na fakt, że często po takim zbliżeniu, do pokoju wpada cała grupa mężczyzn, a następnie zaczyna nabijać się z ofiary. Ich zdaniem, otyłe dziewczyny są łatwym celem.
Pod postem, dodanym przez Megan Mapes, pojawiło się mnóstwo wpisów. W komentarzach głos zabrała jedna z kobiet, która prawie padła ofiarą bezlitosnych mężczyzn. Na szczęście, zorientowała się, zanim doszło do zbliżenia z jednym z nich. Całe zdarzenie opisała słowami:

Byłam częścią rytuału skierowanego przeciwko mnie. Gość chciał mnie w to wciągnąć. Zaprosił mnie do siebie, weszliśmy do pokoju, zobaczyłam łóżko i laptopa skierowanego w jego stronę. Wiedziałam, że jestem obserwowana.

Viralowy filmik sprawił, że kobiety stały się bardziej świadome zagrożenia. TikTokerka zwróciła uwagę społeczeństwa na poważny problem, jakim jest hogging i przedmiotowe traktowanie osób, które nie wpisują się w powszechnie przyjęty kanon piękna.

Zobacz także: To oryginalne kobiece imię oznacza „krzak róży”. Trudno o bardziej czarujące

@megsforfun Reply to @theplumpestofdumplings #greenscreen #bodypositivity #fatliberation #NissanShowUp #SoFiMoneyMoves #123PandoraME #bodyneutrality #fat ♬ original sound - Megan

Polecane wideo

Boskie ZEGARKI na wiosnę. Będą wielkimi hitami kolejnych miesięcy
Boskie ZEGARKI na wiosnę. Będą wielkimi hitami kolejnych miesięcy - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 3.89 / 5
gość (Ocena: 1) 30.04.2023 09:38
Gdyby sie nie puszczaly z ledwo poznanym gosciem, to by nie musialy plakac, ze ktos sobie z nich zabawe robi. Naiwne i glupie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2023 16:59
Kobiety jak barany nic nie wiedzą, póki nie obejrza filmiku na platformie społecznościowej. Może ponorostu nie ma sensu bzykać się z przypadkowymi gośćmi na prawo i lewo. No i radzę też schudnąć, dla zdrowia przede wszystkim
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2023 12:53
I niech mi ktoś powie że mężczyźni to nie są takie niedorozwinięte małpy co im się jakimś cudem udało zejść z drzew....
zobacz odpowiedzi (1)
Ono (Ocena: 5) 25.04.2023 10:01
Ludzie, świat idzie na dno, tylko zwierzęta pozostają normalne.
odpowiedz
Luk (Ocena: 5) 25.04.2023 10:00
Uprawiałem sex z piękną grubaską, blondynką po 50tce i nigdy tych Cudownych Chwil z nią nie zapomnę mimo, że miała dużo ciała. Uwierzcie mi, że nie ilość lecz jakość jest najważniejsza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie