Popularna brytyjska piosenkarka Brocarde poślubiła... ducha. Twierdzi, że jej życie stało się koszmarem

Jej wybrankiem został Edwardo, żeglarz i żołnierz, który żył w XIX wieku.
Popularna brytyjska piosenkarka Brocarde poślubiła... ducha. Twierdzi, że jej życie stało się koszmarem
Fot. Unsplash (C. Parasca/Gryffyn)
13.04.2023

O piosenkarce, performerce i poetce Brocarde znów mówi cała Wielka Brytania. Tym razem nie chodzi jednak o jej dokonanie muzyczne, a o bardzo skomplikowaną i jak sama podkreśla toksyczną relację z jej małżonkiem. 38-letnia kobieta w październiku zeszłego roku poślubiła bowiem ducha. Twierdzi, że to była najgorsza decyzja, jaką podjęła w życiu. 

Zobacz także: Ludzie spod tego znaku zodiaku są prawdziwymi domatorami. Nie znoszą piątkowych imprez i wyjazdów na urlop

Brytyjska piosenkarka wyszła za ducha. Dziś błaga o odprawienie kolejnych egzorcyzmów

Przez pewien czas Brocarde opowiadała w wywiadach, że 31 października 2022 roku był jednym z najpiękniejszych dni, jakie przeżyła. W tym szczególnym dniu kobieta poślubiła... ducha. Jej wybrankiem został Edwardo, żeglarz i żołnierz, który żył w XIX wieku.

Ich miłosna relacja rozpoczęła się pewnej jesiennej nocy, kiedy Brocarde wróciła do domu załamana po kłótni z przyjaciółką. To właśnie wtedy nieoczekiwanie odwiedził ją duch. Piosenkarka długo nie mogła uwierzyć w to, co ją spotkało. Wcześniej nie wierzyła w zjawiska paranormalne. Była przerażona, potem jednak przestała obawiać się Edwardo. Połączyła ich niezwykłą więź - najpierw przyjaźń, później miłość. Ich komunikacja była niecodzienna, ale sprawna. Edwardo przesyłał jej komunikaty poprzez doznania. Jeżeli był zadowolony, czuła się, jakby ją obejmował. Gdy coś go irytowało, przechodziły przez nią dreszcze. Duch zaczął odwiedzać ją regularnie. Widywali się codziennie. Pewnego ranka, gdy się obudziła, znalazła na poduszce pierścionek zaręczynowy. Zgodziła się bez wahania. Zakochani wzięli ślub w jednym z opuszczonych angielskich kościołów. 

Niestety ich związek szybko zaczął się psuć. Okazało się, że Edwardo jest chorobliwie zazdrosny o swoją wybrankę. Wciąż ją śledzi i prześladuje. Brocarde podkreśla, że nawiedzają ją przez niego coraz mroczniejsze myśli i czasami nie jest w stanie przez nie funkcjonować. Piosenkarka zaczęła więc poddawać się egzorcyzmom, jednakże póki co nie przyniosły pożądanych rezultatów. Edwardo nie odstępuje jej nawet na krok.

Źródło: Daily Mail  

Zobacz także: Przyjaźń między tymi cyframi numerologicznymi zwykle trwa przez całe życie. Trudno o mocniejszą więź

Fot. Instagram.com (Brocarde (@brocarde))

Polecane wideo

Wszystkie dziewczyny noszą teraz manicure half moon. Robi wrażenie!
Wszystkie dziewczyny noszą teraz manicure half moon. Robi wrażenie! - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 14.04.2023 22:06
Ta, a w tej bajce był smok ?
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 13.04.2023 21:31
Rozbawił mnie ten artykuł. Idealny na wiosenny wieczór po pracy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2023 20:37
Przecież to typowa dla gotyku konwencja i pewnie jakiś storrytelling wokół jej twórczości, jak ktoś nie widzi w tym sztuki a powód do leczenia, to raczej takiej osobie można współczuć.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.04.2023 15:12
jej jest potrzebny psychiatra, a nie egzorcysta.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2023 09:57
Biedna, chora kobieta, mam nadzieję, ze uzyska pomoc.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie