To ciekawe imię oznacza „upiększającą się”. Kobiety, które je noszą, kochają olśniewać otoczenie

Imię znajduje się na 209 miejscu pod względem popularności w Polsce.
To ciekawe imię oznacza „upiększającą się”. Kobiety, które je noszą, kochają olśniewać otoczenie
Fot. Unsplash (Aloha Risha)
02.04.2023

Ada należy do grupy najoryginalniejszych i najpiękniejszych kobiecych imion. Wywodzi się z języka hebrajskiego od czasownika oznaczającego „upiększać się”, „stroić”.  Nie nadaje się go często. Znajduje się na 209 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Zobacz także: Mężczyźni spod tego znaku zodiaku wciąż kontrolują swoje partnerki. Bywają obsesyjnie zazdrośni

Ada, czyli przebojowa kobieta, która uwielbia olśniewać

Ady faktycznie uwielbiają się upiększać. Przykładają do swojego wyglądu wielką wagę. Chcą prezentować się perfekcyjnie. Trudno o bardziej zadbane, czy lepiej ubierające się kobiety. Ady po prostu kochają robić na wszystkich wielkie wrażenie. Co ciekawe, ich osobowość można przyrównać do charakteru zodiakalnych Lwic. Mają wielki temperament. Są przebojowe, zabawne, urocze, bardzo pewne siebie, władcze, uwodzicielskie i niezwykle zmysłowe. Lubią chwytać spojrzenia. Zawsze chcą kusić, onieśmielać i być dla otoczenia niekwestionowanym numerem jeden. Jeśli nie mogą zająć pierwszego miejsca, wolą przejść na ostatnie. Bycie drugimi na podium nie tylko ich nie satysfakcjonuje, ale wręcz irytuje.    

Kobiety o tym imieniu przyciągają wszystkich swoim magnetyzmem. Ich nieprzeciętny urok osobisty sprawia, że wiele się im wybacza. A trzeba przyznać, że Ady miewają nierzadko sporo na sumieniu. Przede wszystkim mają skłonności do wpadania w złość. Gdy są zirytowane, w ogóle nie liczą się z uczuciami innych. Są też niestałe w miłości. Bywają bardzo kochliwe, a że mają egoistyczne charaktery, raczej nie przejmują się tym, że sprawiają innym wielką przykrość. Mężczyźni, którym wiele obiecują, po czym bez słowa wyjaśnienia zostawiają ich na lodzie, koniec końców i tak uważają je za najbardziej niesamowite kobiety, które pojawiły się na ich drodze.  

Szczęśliwą cyfrą Ad jest 8. Ich szczęśliwymi barwami są natomiast czerń oraz czerwień.  

Zobacz także: Wyczerpujące randkowanie? Talking stage kolejnym antytrendem, na jaki skarży się mnóstwo kobiet

Polecane wideo

Aranżujemy jadalnię marzeń. Oto najbardziej zachwycające inspiracje
Aranżujemy jadalnię marzeń. Oto najbardziej zachwycające inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 03.04.2023 13:45
Ssące usta na zdjęciu.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 02.04.2023 13:43
Ada to bardzo piękne imię. Nosiła je główna bohaterka pięknego filmu "Fortepian" i jedną z ciekawszych postaci trylogii księżycowej Żuławskiego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie