TikTokerka zaszokowana swoim znaleziskiem. Nie mogła uwierzyć, że na śmietniku były tak wartościowe rzeczy

Wartość znaleziska oceniła na około tysiąc dolarów.
TikTokerka zaszokowana swoim znaleziskiem. Nie mogła uwierzyć, że na śmietniku były tak wartościowe rzeczy
Fot. iStock
03.03.2023

Elle Rose to bardzo popularna TikTokerka, która prowadzi konto o nazwie @glamourddive. Wszystkie publikowane przez nią filmiki cieszą się zazwyczaj ogromną popularnością. Największą sensację wzbudziło jednak jedno z ostatnich nagrań Elle. Opowiada w nim o znalezisku ze śmietnika przy jednym z centrów handlowych. 

Zobacz także: Wyraz, którego Polacy nie potrafią poprawnie napisać. Większość z nas robi w nim błąd

Zdumiewające znalezisko na śmietniku

TikTokerka Elle Rose jest inspiracją dla ogromnej liczby Amerykanów. Zachęca ich do zmiany stylu życia i funkcjonowania w duchu zero waste. Promuje również ruch zwany dumpster diving, czyli inaczej mówiąc nurkowanie w śmietnikach. Elle jest mistrzynią w odnajdywaniu w nich fantastycznych cennych rzeczy. 

Tym razem na śmietniku zlokalizowanym tuż przy tłumnie odwiedzanym centrum handlowym znalazła kartony wypełnione nowymi, wciąż zafoliowanymi kosmetykami do makijażu i gadżetami do włosów. W koszu na odpadki znalazły się między innymi podkłady, tusze do rzęs, cienie do powiek, lakiery do paznokci, frotki, spinki, opaski, a także primery. Wszystkie przedmioty zostały umieszczone w koszach na odpadki mimo że nie została przekroczona ich data przydatności - pochodziły z najnowszej kolekcji marki AOA. Elle oceniła ich wartość na około tysiąc dolarów. TikTokerka postanowiła przekazać cenne znalezisko jednemu ze schronisk dla kobiet. 

Odbiorcy Elle podobnie jak ona są zaszokowani marnotrawstwem, jakiego dopuściło się centrum handlowe. Sprawa nie jest jednak odosobniona, jako że Elle zdarzało się odnajdywać podobne rzeczy w śmietnikach innych placówek handlowych. Wcześniej w jej rękach znalazły się między innymi nowe luksusowe kosmetyki firm, takich jak Estée Lauder, Christian Dior oraz MAC.

Zobacz także: 7 przepięknych kolorów włosów, które będą modne wiosną. Są oryginalne i dodają wiele uroku

Polecane wideo

Najmodniejsze dekoracje. Dzięki tym uroczym dodatkom Twoje mieszkanie zacznie zachwycać
Najmodniejsze dekoracje. Dzięki tym uroczym dodatkom Twoje mieszkanie zacznie zachwycać - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.03.2023 16:26
Pracuję w Biedrze i też wyrzucamy kosmetyki uwaga..przeterminowane, uszkodzone,rozwalone i otwarte które leżały uj wie ile czasu, zużyte testery itp, często też zafoliowane. Serio chciałybyście tym twarz lub włosy smarować ? Co innego spinki, gumki do włosów, tego się nie wyrzuca tylko daje na wyprzedaż. Bez sensu jest dawanie do utylizacji dobrych przedmiotów, to przecież strata dla firmy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.03.2023 02:23
Bez powodu w smietniku nie wyladowaly Ja w zyciu nie wyjelabym kosmetykow ze smienika, w momencie kiedy nie wiem z jakiego powodu do niego trafily.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie