To niezwykłe zjawisko wpłynie na Twój nastrój. Wiele rzeczy zobaczysz w zupełnie innym świetle

Już niebawem będziemy mogły zaobserwować Pełnię Robaczego Księżyca.
To niezwykłe zjawisko wpłynie na Twój nastrój. Wiele rzeczy zobaczysz w zupełnie innym świetle
Fot. Unsplash(Luobulinka)
02.03.2023

7 marca o godzinie 13:42 będziemy zaobserwować kolejną pełnię księżyca. Zwykło określać się ją mianem Pełni Robaczego Księżyca. Owa intrygująca nazwa jest związana ze zmianami, jakie można zaobserwować w marcowej naturze. Coraz bliżej do wiosny. Nagły wzrost temperatury ożywia nareszcie dotychczas uśpioną przyrodę. Wszędzie zaczynają pojawiać się w sporych ilościach rozmaite gatunki owadów. Podobną nazwę trzeciej pełni w roku zaczęli stosować wieki temu Indianie zamieszkujący Amerykę Północną. Co przyniesie nam tegoroczna marcowa pełnia?

Zobacz także: Kobiety o tej cyfrze numerologicznej mają magnetyczne zagadkowe osobowości. Cechuje je nieprzeciętna inteligencja

Marcowa Pełnia Robaczego Księżyca

Marcowa Pełnia Robaczego Księżyca nie będzie niestety dla nikogo czasem wypełnionym błogością. To niezwykłe zjawisko zaburzy nasz spokój umysłu. Poczujemy się zalęknione, zaniepokojone, bezsilne, a nawet zrozpaczone. Niewiele rzeczy będzie sprawiało nam radość. Nie będzie łatwo się nam też zrelaksować. Wiele osób zacznie zamartwić się o swoją przyszłość. Do głosu wciąż będą dochodziły także złe wspomnienia i błędy popełnione w przeszłości.

Warto zacząć jednak czerpać z tego niełatwego etapu jak najwięcej korzyści. Pomyślmy o nim jako o doskonałym bodźcu do metamorfoz. Refleksje, jakie będą nam wtedy towarzyszyły, sprawią że zaczniemy widzieć wiele rzeczy w zupełnie innym świetle. Nie załamujmy więc rąk i nie poddajmy się nurtowi złej energii. Dzięki pozytywnej postawie wyjdziemy z trosk i życiowych zagwozdek obronną ręką. Nagle zaczniemy doświadczać wielu olśnień. Sprawy, które uważałyśmy za beznadziejne, czy konflikty wydające się tymi nie do rozwiązania, ujrzymy nie jako przeszkody, lecz jako wyzwania. Szybko sobie z nimi poradzimy. 

Zobacz także: To jedno z najoryginalniejszych i uroczych imion. Kobiety o nim od zawsze uważano za partnerki idealne

Polecane wideo

Topowy paryski szyk we wnętrzach. Zakochasz się na zabój w tych stylowych, eleganckich i niebanalnych mieszkaniach!
Topowy paryski szyk we wnętrzach. Zakochasz się na zabój w tych stylowych, eleganckich i niebanalnych mieszkaniach! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie