Kobiety o tej cyfrze numerologicznej mają magnetyczne zagadkowe osobowości. Cechuje je nieprzeciętna inteligencja

Siódemka to prawdziwa femme fatale, która nieustannie łamie męskie serca.
Kobiety o tej cyfrze numerologicznej mają magnetyczne zagadkowe osobowości. Cechuje je nieprzeciętna inteligencja
Fot. iStock/Instagram.com (https://www.instagram.com/paola_cossentino/)
25.02.2023

Osoby, których numerologiczną cyfrą jest siódemka, można uznać za niezwykle tajemnicze. To ludzie zagadki, którzy roztaczają wokół siebie niesamowitą aurę. Przyciągają innych jak magnes. Ich nieprzeciętny magnetyzm i enigmatyczność sprawiają, że łatwo się w nich zakochać i bardzo trudno o nich zapomnieć.  

Zobacz także: Mężczyźni spod tego znaku zodiaku od razu budzą zaufanie. Z łatwością manipulują swoim otoczeniem

Numerologiczne siódemki: osoby, których intencji nie sposób odgadnąć

Numerologiczne siódemki są nie tylko szlachetne, nieprzeciętnie inteligentne i wrażliwe, ale także bardzo uduchowione. Ich myśli często krążą po tematach zupełnie niezwiązanych z doczesnością. Wciąż zagłębiają się w różnego rodzaju systemy filozoficzne. Fascynują je zagadnienia związane z istnieniem. Starają się też dążyć do duchowego ideału.

Postępowanie siódemek bywa nietypowe. Ich bystrość umysłu i celne, nierzadko odważnie wypowiadane spostrzeżenia potrafią wprawić w konsternację. Wszyscy są nimi zaintrygowani. Ludzie lgną do nich, starając się zaskarbić sobie ich przyjaźń. Zaprzyjaźnienie się z siódemkami, czy zdobycie ich serca nie należy jednak do rzeczy łatwych. Ot, mają skłonności do bawienia się w grę znaną jako ciepło-zimno. Rzadko kiedy pokazują innym swoje prawdziwe twarze. Niewiele osób może powiedzieć, że zna je na wylot. Ich intencji nie sposób odgadnąć. Nie chodzi jednak o to, że siódemki są wyniosłe i przekonane o swojej niezwykłości. Wiele z nich panicznie obawia się odrzucenia, więc z wielką ostrożnością podchodzą do nawiązywania kontaktów. 

Ponadto siódemki nie znoszą, kiedy coś im się narzuca. Cechuje je indywidualizm. Kochają chodzić własnymi drogami. Wiążąc się z nimi należy pamiętać, że wolności potrzebują jak tlenu. Jeśli zaakceptuje się ich potrzebę niezależności, odpłacą się pełnym oddaniem. 

Zobacz także: Co się stanie, jeśli w jednym domu zamkniemy na kilka dni dziewczynki, a w drugim chłopców?

Polecane wideo

Te zdjęcia zagwarantują Ci świetny humor. Czas przenieść się na chwilę do śródziemnomorskiego raju!
Te zdjęcia zagwarantują Ci świetny humor. Czas przenieść się na chwilę do śródziemnomorskiego raju! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie