To imię nadawano kiedyś wyłącznie arystokratkom. Od zawsze kojarzyło się ze szlachetnością i zmysłowością

Kobiety o tym imieniu mają silne charaktery i roztaczają wokół siebie niezwykłą aurę.
To imię nadawano kiedyś wyłącznie arystokratkom. Od zawsze kojarzyło się ze szlachetnością i zmysłowością
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
21.02.2023

Imię Sabina ma w sobie wielki urok. Nie spotyka się go jednak często. Nadal należy do grupy mało popularnych, więc jeśli zależy nam na wyborze oryginalnego imienia dla córki, możemy wziąć je pod uwagę. Wywodzi się z języka łacińskiego. Kiedyś nadawano je wyłącznie w kręgach patrycjuszowskich. Potem jednak przestało być elitarne i zaczęło zdobywać popularność w innych grupach społecznych. W Polsce występuje od XVIII stulecia

Zobacz także: Co irytuje nas w mężczyznach? Oto najbardziej denerwujące cechy męskiego charakteru

Sabina: kobieta o złotym sercu i... niełatwym charakterze

Sabiny to osoby o szlachetnych duszach. Bardzo mało w nich egoizmu. Zawsze starają się myśleć o innych. Są niezwykle empatyczne i skłonne do niesienia pomocy. Zawsze dotrzymują danych obietnic i nie rzucają słów na wiatr. To pełne dobroci wrażliwe kobiety posiadające złote serca. Sabiny zawsze stawiają rodzinę na pierwszym miejscu. Dla ukochanych osób są czułe i skłonne do największych poświęceń. Troszcząc o innych, często zapominają o swoich potrzebach. 

Co ciekawe, wiele osób wcale nie myśli o nich jednak jak o czułych, kochających życie rodzinne domatorkach. Pewne siebie Sabiny sprawiają niekiedy wrażenie nieprzejednanych, nawet oschłych. Swoje prawdziwe charaktery pokazują jedynie ludziom, którzy zdobyli ich zaufanie. Znalezienie się w tym gronie nie jest rzeczą łatwą. Sabiny są nieufne, uparte i wymagające. Lubią wystawiać swoje otoczenie na rozmaite próby. Jeśli ktoś im podpadnie, raczej nie zmienią na jego temat zdania, choćby bardzo się starał, przepraszał je i prosił o kolejną szansę. Nie wybaczają zdrad w miłości i w przyjaźni. W relacjach miłosnych są zmysłowe i uczuciowe. 

Ludzie często lgną do nich ze względu na ich silne charaktery. Sabiny roztaczają wokół siebie niezwykłą aurę. W ich towarzystwie niepewni siebie i wątpiący nabierają przekonania, że mogą wszystko. 

Szczęśliwą cyfrą Sabin jest 4. Ich szczęśliwą barwą jest natomiast purpura. 

Zobacz także: W ten sposób najszybciej zdobędziesz serce nieśmiałego mężczyzny. Oto najskuteczniejsze triki

Polecane wideo

Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie
Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie