To jedno z najładniejszych imion żeńskich. Kobiety, które je noszą, uważa się za bardzo zmysłowe

Wywodzi się z języka hebrajskiego i oznacza „napawającą radością”.
To jedno z najładniejszych imion żeńskich. Kobiety, które je noszą, uważa się za bardzo zmysłowe
Fot. Unsplash (Max Andrey)
12.02.2023

Maja to bez dwóch zdań jedno z najurokliwszych kobiecych imion. Ma w sobie niezrównany czar, a do tego nie należy do grupy tych najpopularniejszych. Wywodzi się z języka hebrajskiego i oznacza „napawającą radością”. Maje mają niezwykle pozytywny wpływ na otoczenie. To urodzone optymistki, które zarażają innych pozytywną energią. 

Zobacz także: LIST: „Moja przyjaciółka uzależniła się od porad wróżek. Nie potrafi już myśleć samodzielnie”

Maja: zmysłowa optymistka, która kocha wyzwania i przygody

Kobiety o tym romantycznym imieniu mają w sobie nieprzeciętny magnetyzm. Ludzie mają do nich zazwyczaj wielką słabość i wciąż walczą o ich względy. Energetyczne, zabawne, wesołe i mające niemały temperament Maje są fantastycznymi towarzyszkami. To oddane wierne przyjaciółki, na które można liczyć dosłownie w każdej sytuacji. 

Maje mogą sprawiać wrażenie eterycznych i bardzo wrażliwych, jednakże wcale nie trzeba spieszyć im na ratunek. To osoby, które tak naprawdę mocno stąpają po ziemi. Są pewne siebie, niezależne, stanowcze i nie dają sobie wejść na głowę. Nie tolerują ludzi, którzy im rozkazują. W takich momentach zachowują się jak buntowniczki i zaczynają działać zupełnie na opak. Po prostu we współpracy cenią sobie wzajemny szacunek i dyplomację. 

Ponadto mają przenikliwe umysły. Cechuje je wielki spryt i pomysłowość. Nie lubią powierzchowności. By poczuć się szczęśliwymi, potrzebują misji, ważnego celu. Tylko wtedy mogą się spełniać. Nie dla nich uporządkowane życie wypełnione powtarzalnością. Pociąga je adrenalina i ekscytujące przygody. Wtedy czują, że żyją. 

W miłości bywają niestałe i kochliwe. Jeżeli jednak na ich drodze pojawi się ktoś naprawdę wyjątkowy, zmieniają się nie do poznania. Musi być to jednak osoba bliska ich ideałowi, która nie przestraszy się ich silnego charakteru i niekiedy będzie potrafiła je ujarzmić.

Szczęśliwą liczbą Maj jest 9. Ich szczęśliwą barwą jest natomiast czerwony. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku uwielbiają adrenalinę i ryzyko. Niestety, nie wpływa to za dobrze na ich długowieczność

Polecane wideo

Jakie nazwiska najczęściej noszą kobiety w Polsce?
Jakie nazwiska najczęściej noszą kobiety w Polsce? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 12.02.2023 20:00
Zmysłowe imiona to: KARINA, ANDŻELA, DŻESIKA, PAMELA, NIKOLA.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2023 11:27
BM BM KL KL KL IP to mi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2023 07:12
Tgtvjhagjhfc ty
odpowiedz

Polecane dla Ciebie