To jedno z najpiękniejszych żeńskich imion. Polacy je uwielbiają

To urocze oryginalne imię oznacza „lilię”. W naszym kraju jest bardzo popularne.
To jedno z najpiękniejszych żeńskich imion. Polacy je uwielbiają
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)/ Unsplash (Evie S)
26.01.2023

Imię Zuzanna ma w sobie nieprzeciętny urok. Śmiało można zakwalifikować je do grupy najpiękniejszych, ale także i najoryginalniejszych. Jest bardzo stare, pochodzi z czasów przedchrześcijańskich. Wywodzi się z języka hebrajskiego i oznacza „lilię”. W Polsce zaczęto nadawać je kobietom mniej więcej od XIII stulecia

Zobacz także: Kim jest Vanilla girl? Niezwykły trend, w którym zakochały się dziewczyny

Zuzanna: jedno z najoryginalniejszych kobiecych imion

Zuzanny od zawsze uważało się za kobiety skrywające w sobie wielką moc. Były niezwykle poważane i często proszone o rozmaite porady. Cechowała je nieprzeciętna mądrość i intuicja, dzięki którym bardzo łatwo przychodziło im podejmowanie właściwych decyzji i wystrzeganie się tych, jakie mogły powodować życiowe kłopoty. 

Zuzanny są zazwyczaj bardzo lubiane. Kobiety o tym imieniu mają duże temperamenty, są wesołe, zabawne i towarzyskie. Starają się dostrzegać we wszystkim coś dobrego. Nie lubią wieść samotniczego trybu życia - funkcjonując solo, usychają. Uwielbiają po prostu spędzać czas z ludźmi. To ujmujące dusze towarzystwa i wielkie gaduły. Kochają być w centrum zainteresowania. Ponadto Zuzanny mają ogromny apetyt na życie. Lubią adrenalinę i nowe wrażenia. Stagnacja je męczy.

Jedną z ich największych wad jest zaborczość. To właśnie przez nią dzielenie z nimi codzienności nie jest raczej usłane różami. Zazdrosne Zuzanny, które czują się niedoceniane, zaczynają zachowywać się okropnie. Nie tylko bywają nieznośne i nieprzyjemne, ale też złośliwe. Z czułych i uroczych zamieniają się nieoczekiwanie w hetery. Negatywne emocje potrafią zaprowadzić je na manowce. 

Szczęśliwa liczba Zuzanny to 2. Jej szczęśliwą barwą jest natomiast fiolet. 

Zobacz także: Te kolory włosów będą popularne w 2023 roku. Są eleganckie, oryginalne i dodają magnetyzmu

Polecane wideo

Modele torebek, na które zapanuje szał w 2023 roku. Są boskie!
Modele torebek, na które zapanuje szał w 2023 roku. Są boskie! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie