Jedno z najbardziej tajemniczych imion. Wywodzi się z języka arabskiego i oznacza „winorośl”

Jeśli zastanawiamy się, jakie imię nadać córce, Dalia z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.
Jedno z najbardziej tajemniczych imion. Wywodzi się z języka arabskiego i oznacza „winorośl”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
20.01.2023

Dalia to niezwykłe imię, która od razu zapada w pamięć. Jest nie tylko piękne i melodyjne, ale także bardzo rzadko spotykane. Co ciekawe, wywodzi się z języka arabskiego i oznacza „winorośl”. Imię budzi przyjemne skojarzenia ze względu na zachwycający gatunek kwiatów, jaki posiada podobną nazwę. 

Zobacz także: Masz kłopoty z bezsennością? Dzięki rewolucyjnej metodzie 4-7-8 nareszcie zaczniesz spać błogo

Dalia: jedno z najpiękniejszych i najrzadziej spotykanych imion

Kobiety o tym imieniu wyróżnia niespotykany czar. Są pełne magnetyzmu i emanują nieprzeciętnym ciepłem. Cechuje je wielka subtelność, romantyczność, czułość oraz wrażliwość. To właśnie ze względu na te cechy od wieków Dalie uważano za kwintesencję kobiecości.

Kobiety o imieniu Dalia mają szlachetne dusze. Nie ma w nich nawet krztyny egoizmu, czy złośliwości. Są niezwykle empatyczne. Nie są w stanie znieść krzywd, jakie spotykają innych. Zawsze starają się pomagać ludziom, którzy tego potrzebują. Nie przechodzą wobec nich obojętnie. Można na nie liczyć. Ponadto to osoby, jakie zawsze dotrzymują słowa. Nie puszczają słów na wiatr. Jeśli do czegoś się zobowiążą, zrobią absolutnie wszystko, aby spełnią daną obietnicę. 

Niekiedy dobroć i wrażliwość stanowią największe zguby Dalii. Otóż stawiając najbliższych na pierwszym miejscu, zdecydowanie za rzadko myślą o swoich potrzebach. Zapominają o tym, że uszczęśliwiając innych kosztem siebie, mogą doprowadzić się do zguby. Dalie powinny więc czym prędzej zacząć uczyć się zdrowego egoizmu. 

Dalie to perfekcjonistki. Do każdego, nawet najbłahszego wykonywanego zadania podchodzą bardzo poważnie. Nie robią nic po macoszemu, starając się dawać z siebie wszystko. W miłości są bardzo stałe w uczuciach. Marzą o głębokiej relacji na całe życie. 

Szczęśliwą liczbą Dalii jest 7. Ich szczęśliwą barwą jest natomiast czerwień.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które wciąż spodziewają się najgorszego. Czarnowidztwo to ich znak rozpoznawczy

Polecane wideo

Te kolory włosów będą popularne w 2023 roku. Są eleganckie i pasują do wszystkich typów urody
Te kolory włosów będą popularne w 2023 roku. Są eleganckie i pasują do wszystkich typów urody - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie