To niepopularne imię oznacza „ukochaną”. Kobiety, które się tak nazywają, mają fascynujące osobowości

Jeśli poszukujemy nieszablonowego imienia dla córki, Mia z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.
To niepopularne imię oznacza „ukochaną”. Kobiety, które się tak nazywają, mają fascynujące osobowości
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
07.01.2023

Trudno o bardziej oryginalne, piękniejsze i melodyjniej brzmiące kobiece imię niż Mia. Wywodzi się z łaciny i oznacza „ukochaną”, „moją”, czy „lubą”. Wiele osób doszukuje się w nim także wpływów skandynawskich, uważając że jest zdrobnieniem szwedzkiego imienia Maria. W Polsce nosi je bardzo mała liczba kobiet. Jeśli poszukujemy nieszablonowego, niepopularnego i pełnego uroku imienia dla córki, Mia z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę

Zobacz także: Modowe hity 2023 roku: Kolorowe marynarki, wzorzyste spodnie, romantyczne sukienki. Co jeszcze?

Mia - optymistka o szlachetnym sercu i fascynującej osobowości

Mie to kobiety, które cechuje niezwykły temperament i nieprzeciętny magnetyzm. Mają zazwyczaj duże powodzenie. Wiele osób marzy, aby zdobyć ich serca lub by się z nimi zaprzyjaźnić. Zarażają wszystkich swym niepoprawnym optymizmem i wielką pasją życia. Są żywiołowe, roześmiane, bardzo rozmowne i wszędzie ich pełno. Ludzie za nimi przepadają, bo nigdy nie nudzą się w ich towarzystwie. Swoimi trafionymi żartami potrafią rozładować najbardziej napiętą atmosferę.

Miom nieustannie wpada im do głowy mnóstwo intrygujących pomysłów. Jako że najbardziej unieszczęśliwia je monotonia, uwielbiają uczyć się nowych rzeczy. Co rusz wynajdują sobie nowe hobby. Nie mogą usiedzieć w miejscu. Kochają silne wrażenia i podróże. Bardzo szybko przystosowują się do nowych warunków, zjednując sobie nawet najbardziej zamkniętych w sobie ludzi. Mają też bardzo dobre serca. Są szlachetne, empatyczne i nie wyobrażają sobie odwracania się od tych, którzy potrzebują pomocy. Zawsze można na nie liczyć. 

Kobiety o tym imieniu bywają jednak niezwykle kapryśne i niestałe w uczuciach. Jednego dnia mogą za kimś szaleć, a drugiego zacząć traktować go z zimną obojętnością. Nie potrafią udawać i nie lubią manipulowania innymi. Bywają szczere do bólu, ponieważ uważają, że nie ma nic gorszego niż życie w kłamstwie i ułudzie. 

Szczęśliwą liczbą Mii jest 5. Ich szczęśliwą barwą jest natomiast żółty. 

Zobacz także: Moc zaklęta w ustach. Co ich wygląd mówi o Twoim charakterze?

Polecane wideo

Najniebezpieczniejsze sekty świata
Najniebezpieczniejsze sekty świata - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie