Przed nami najbardziej tajemnicze zjawisko stycznia. Będzie miało wielki wpływ na Twój nastrój

Na niebie lada moment pojawi się Księżyc Wilków.
Przed nami najbardziej tajemnicze zjawisko stycznia. Będzie miało wielki wpływ na Twój nastrój
Fot. Unsplash (David Dibert)
03.01.2023

Już 7 stycznia o godzinie 00:09 będziemy miały okazję oglądać kolejną pełnię księżyca. Styczniową pełnię zwykło określać się mianem Księżyca Wilków. Inne jej nazwy to pełnia Wilczego Księżyca oraz Lodowy Księżyc. Intrygująca nazwa tajemniczego zjawiska łącząca księżyc wraz z wilkami wywodzi się z kultury Indian północnoamerykańskich. Zauważyli oni swego czasu, że wycie wilków staje się wraz z nadejściem początku nowego roku jeszcze bardziej dojmujące. Wilki miały ich zdaniem wyć jeszcze głośniej i bardziej przejmująco ze względu na niedostatek pożywienia. 

Zobacz także: Cecha charakteru, która przedłuża życie. Jeśli ją posiadasz, jesteś prawdziwą szczęściarą

Styczniowa pełnia, czyli tajemniczy Księżyc Wilków

Na niebie lada moment pojawi się Księżyc Wilków. Będzie to czas niełatwy dla tych osób, które weszły w nowy rok z negatywną energią. Ci, jacy nie uporządkowali swych myśli i przeżyć łączących się z poprzednimi dwunastoma miesiącami, będą przeżywali emocjonalne katusze. Zacznie dopadać ich wielki niepokój i trudna do opanowania melancholia. Będą niespokojni i rozdrażnieni.

Złe samopoczucie będzie miało niestety wpływ na ich kontakty z innymi ludźmi. Powinni bardzo uważać na to, aby nie dać się ponieść emocjom i nie wypowiedzieć pod czyimś adresem gorzkich niesprawiedliwych słów, co mogłoby poskutkować zerwaniem kontaktu. Lepiej powstrzymać się w tym czasie z podejmowaniem ważnych decyzji. Osąd sytuacji może być niestety nietrafiony. 

Osoby, jakie uporały się ze starorocznymi uczuciami i wspomnieniami, poczują w czasie Księżyca Wilków niezwykłą moc i przypływ witalności. Im nie będzie doskwierał ani smutek ani irytacja. Odczują za to błogość i uszczęśliwiającą harmonię. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które rzadko okazują wdzięczność. Mają wrażenie, że wszystko się im należy

Polecane wideo

Kobiece cechy, które naprawdę onieśmielają mężczyzn
Kobiece cechy, które naprawdę onieśmielają mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie