To niezwykłe rzadkie imię wywodzi się z języka francuskiego. Kobiety, które je nosiły, uważano za pełne magnetyzmu

Wedle najnowszych prognoz ma ponownie powrócić do łask.
To niezwykłe rzadkie imię wywodzi się z języka francuskiego. Kobiety, które je nosiły, uważano za pełne magnetyzmu
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
04.01.2023

Żaneta to piękne i niezwykle melodyjnie brzmiące imię, które nosi bardzo niewiele kobiet w naszym kraju. Wywodzi się z języka francuskiego od Jeanette, które jest z kolei żeńskim odpowiednikiem imienia Jean. W Polsce zaczęto nadawać je dopiero w drugiej połowie XX wieku. Największą popularnością cieszyło się w latach osiemdziesiątych. Potem na długo o nim zapomniano. Wedle najnowszych prognoz ma jednak ponownie powrócić do łask. 

Zobacz także: Cecha charakteru, która przedłuża życie. Jeśli ją posiadasz, jesteś prawdziwą szczęściarą

Żaneta: kobieta pełna magnetyzmu i pasji

Żanety od zawsze uważano za kobiety niezwykłe - pełne niespotykanego uroku, które roztaczały wokół siebie wielki czar. Nie sposób było nie ulec ich wdziękowi. Ów czar dawał im nierzadko przewagę nad innymi. Doskonale wiedząc, jak wielkie wrażenie robią na ludziach, Żanety zaczęły wykorzystywać swój urok do rozmaitych celów. Wdzięk połączony z ich znakomitymi zdolnościami dyplomatycznymi sprawia, że nie ma dla nich spraw niemożliwych do załatwienia, czy marzeń do spełnienia.

Kobiety o tym imieniu wierzą po prostu w swoje siły, jak i w to, że wszechświat im sprzyja. Nie poddają się szybko. Uwielbiają życie i starają się zawsze dostrzegać wyłącznie jego pozytywne strony. Zarażają swoje otoczenie optymistycznym podejściem do codzienności i wielką pasją. Nie robią niczego po przysłowiowych łebkach. Jeżeli się do czegoś zabierają, to z wielkim sercem i zaangażowaniem. Są niezwykle sumienne. Nie rzucają też słów na wiatr. Gdy coś komuś obiecają, nie wyobrażają sobie, że mogłyby go zawieść. Zrobią wszystko, co tylko w ich mocy, aby dotrzymać danej obietnicy.

To osoby posiadające bardzo duży temperament. Niekiedy daje się on innym we znaki. Żanety łatwo wpadają w furię. Jeśli zostaną wyprowadzone z równowagi, nie potrafią szybko uporać się z negatywnymi emocjami. Długo chowają urazy i bywają kłótliwe. Kolejną z ich wad jest to, że uwielbiają narzucać wszystkim swoją wolę. Zawsze chcą dominować i mieć ostatnie słowo. 

Szczęśliwą liczbą Żanet jest 3. Ich szczęśliwym kolorem jest zaś niebieski.

Zobacz także: Chłopak chce znać każdy szczegół z mojego życia... W naszym związku nie ma prywatności

Polecane wideo

Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie
Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 07.01.2023 07:39
Żaneta to imię lodziarki?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.01.2023 12:29
Mój facet ostatnio powiedział, że nie ma brzydszego, żeńskiego imienia w Polsce od "Żanety". Tyle w temacie.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie