Cyfra numerologiczna, która gwarantuje wielkie powodzenie. Zapewnia urok i magnetyzm

Osoby o tej cyfrze numerologicznej zawsze robią na wszystkich wielkie wrażenie.
Cyfra numerologiczna, która gwarantuje wielkie powodzenie. Zapewnia urok i magnetyzm
Fot. Unsplash (Mick Haup)/ Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
20.12.2022

Cech osobowości nie ujawnia jedynie znak zodiaku, w jakim się urodziłyśmy. Mnóstwa ciekawych rzeczy o charakterze każdej z nas, jak i o naszym przeznaczeniu można dowiedzieć się dzięki tajemniczej wiedzy zwanej numerologią. Numerologia dostarcza wiedzy na temat większości elementów naszego życia, także miłości.

Co ciekawe, jedne cyfry numerologiczne nieustannie napotykają w romantycznej sferze na mnóstwo trudności. Wciąż nieszczęśliwie się zakochują, niefortunnie lokując swoje uczucia w osobach, jakie w ogóle nie są nimi zainteresowane bądź nieustannie narzekają na brak powodzenia. Inne jednak nie mogą opędzić się od adoratorów. Jeżeli obdarzą kogoś romantycznym uczuciem, owa osoba dosłownie zaczyna szaleć z miłości do nich. Kogo można uznać za numerologicznych szczęściarzy? 

Zobacz także: To oryginalne imię oznacza „bogatą dzięki walce”. Wierzono, że przynosi życiową pomyślność i świetnie kształtuje charakter

Numerologiczna szóstka: nie sposób się jej oprzeć

Osoby, jakich numerologiczną cyfrą jest 6, mają zawsze wielkie szczęście w miłości. Zazwyczaj nie doznają w polu miłosnych zawodów. Nie mają bladego pojęcia, co znaczy być w kimś nieszczęśliwie zadurzonym. Po prostu nie sposób się im oprzeć. Cechuje je ponadprzeciętny magnetyzm i godny pozazdroszczenia urok. Roztaczają wokół siebie niezwykłą, bardzo zmysłową aurę. To dzięki niej ciągle pojawiają się wokół nich nowi adoratorzy. Numerologiczne szóstki doskonale zdają sobie sprawę ze swojej wielkiej mocy - to one zawsze dyktują w miłości warunki. 

Jeśli chcemy obliczyć swoją cyfrę numerologiczną, dodajmy do siebie wszystkie cyfry, jakie znajdują się w naszej dacie urodzenia. Jeżeli otrzymamy wynik dwucyfrowy, zsumujmy go, aż otrzymamy jedną cyfrę. Będzie to nasza cyfra numerologiczna. 

Trzymamy kciuki, aby była to właśnie szóstka!

Zobacz także: „Dwoiłam się i troiłam, ale on nigdy nie był ze mnie zadowolony...”. Wykańczający związek z psychofagiem

Polecane wideo

Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie
Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Katt (Ocena: 5) 20.12.2022 15:07
Jestem szóstka, I do tego 33, I mam tak prz....ane, I to tylko raz przez swoją głupotę
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie