Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie

Rzadko kto chce być uważany za osobę przeciętną...
Najdziwniejsze modyfikacje ciała. Wprawią Cię w niemałe zdumienie
Fot. Unsplash (Joshua Hoene/Stefano Pollio)
18.12.2022

Mnóstwo osób marzy o tym, aby się wyróżniać. Chcemy być nieprzeciętni, jedyni w swoim rodzaju. Oryginalność cenimy w zainteresowaniach, jak i wyglądzie. W końcu rzadko kto chce być uważany za osobę przeciętną. Wydaje się jednak, że pragnienie bycia nieszablonowymi zaprowadziło wiele osób w ślepy zaułek. W pogoni za atrakcyjnością i wyróżnianiem się zdecydowali się na rozmaite modyfikacje ciała, które można uznać nie tylko za kontrowersyjne pod względem wizualnym, ale i bardzo niebezpieczne dla zdrowia. 

Przykładem może być subkultura zwana bagel heads, jaka narodziła się w Kanadzie, ale największą karierę zrobiła w Japonii. Przynależący do niej ludzie z lubością dokonują metamorfoz swoich czół. Dążą do tego, aby zaczęły przypominać... bajgle, czy donuty. Amatorzy podobnych modyfikacji wstrzykują w swoje czoła spore ilości soli fizjologicznej. 

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, w jakiej znajdziecie zdjęcia najdziwniejszych cielesnych modyfikacji. Możecie być pewni, że wprawią Was w niemałe zdumienie...

Zobacz także: To najbardziej zaskakujący randkowy trend od lat. Sprawdź, czy dawn dating to coś dla Ciebie

Polecane wideo

Horoskop cygański: Jak go obliczyć i co mówi o Tobie?
Horoskop cygański: Jak go obliczyć i co mówi o Tobie? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.12.2022 10:57
Jak tak patrzę, co niektórzy robią z siebie dla uwagi i paru lajków, to ja wolę być jednak przeciętna i się nie wyróżniać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie