Jasnowidz Jackowski o losie Putina. Miał straszną wizję

Co i kiedy czeka prezydenta Rosji?
Jasnowidz Jackowski o losie Putina. Miał straszną wizję
Fot. Unsplash (I am Nah)
16.12.2022

Prezydent Rosji Władimir Putin zapoczątkował wojnę w Ukrainie, w wyniku której codziennie giną ludzie. Wiele osób jest zdania, że jedynie jego śmierć może zakończyć ten krwawy konflikt. Jasnowidz Jackowski zobaczył w swojej wizji to wydarzenie. Sprawdź, co powiedział.

Zobacz także: Straszliwa przepowiednia niemieckiego jasnowidza. „Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe”

Jasnowidz Jackowski o śmierci Putina

Wojna w Ukrainie trwa od lutego i zabrała już wiele niewinnych istnień. Nie chce jednak zabrać tego jednego – sprawcy rzezi, Władimira Putina. Czy śmierć dyktatora faktycznie zakończyłaby wojnę? Głosy w tej sprawie są podzielone. Eksperci przewidują jednak, że dla rosyjskich elit byłaby to sposobność do wprowadzenia zmian systemowych tak bardzo pożądanych przez Ukrainę i Zachód. Co jakiś czas docierają do nas doniesienia o licznych chorobach prezydenta Rosji, jednak mimo to on nadal jest w formie i nadal wydaje rozkazy, przez które cierpią niewinni ludzie. „Super Express” wprost zapytał popularnego w Polsce jasnowidza Jackowskiego o datę śmierci Putina. Profeta podzielił się swoją wizją:

Byłem już wcześniej pytany o los Putina. Powiedziałem, że Putin umrze w górach. Powiedziałem to wiele lat temu. Śmierć Putina nie nastąpi szybko. Na pewno nie będzie miała ona miejsce w nadchodzącym roku. Niestety Putin jeszcze nie umrze. Tak, jak niestety, to zło na świecie, które się rozlewa, się nie uspokoi.

Kiedy zatem zakończy się wojna w Ukrainie? Żaden profeta nie podejmuje się przepowiedzenia tego wydarzenia…

Zobacz także: Koniec świata w 2023 roku? Przerażające wizje na nadchodzący czas

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 12.12. - 18.12.
Horoskop tygodniowy 12.12. - 18.12. - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.12.2022 17:46
"Niestety Putin jeszcze nie umrze" - ciekawe, jakby pan Jackowski się czuł, jakby jemu życzono śmierci. Ale on może.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie