Zamówiła zakupy z dostawą do domu. Nieoczekiwane zachowanie dostawcy

„Miał to być przyjazny gest” – tłumaczył jeden z pracowników supermarketu...
Zamówiła zakupy z dostawą do domu. Nieoczekiwane zachowanie dostawcy
Fot. Unsplash (Super Straho)
14.12.2022

Ta kobieta zamówiła zakupy z dostawą do domu. Zachowanie dostawcy było jednak dalekie od tego, jak powinno wyglądać. Mężczyzna w pewnym momencie chciał pocałować kobietę, która otworzyła mu drzwi. Bardzo jej się to nie spodobało. Trudno się temu dziwić.

Zobacz także: Ważyła 311 kilogramów, a dzisiaj wygląda jak zupełnie nowa osoba. Jest rekordzistką w utracie wagi!

Zamówiła zakupy z dostawą do domu. Nieoczekiwane zachowanie dostawcy

Do całego zdarzenia miało dojść w mieście Watford w Anglii. Kobieta, którą spotkała ta sytuacja, chce jednak zachować anonimowość. Trudno powiedzieć, czym było podyktowane zaskakujące zachowanie dostawcy. Znacząco jednak odbiegało od normy. Incydent został opisany przez zagraniczny portal mirror.co.uk. Serwis podaje, że kiedy pewna kobieta otworzyła drzwi dostawcy, by odebrać zamówienie, ten zapytał ją o wiek. Jak mówiła zszokowana klientka supermarketu, sam był najprawdopodobniej po sześćdziesiątce. Gdy odpowiedziała mu, że ma 33 lata, dostawca miał się nad nią pochylić i spróbować ją pocałować. Kobiecie udało się tego uniknąć, ponieważ odwróciła głowę w drugą stronę. Całe zdarzenie miało zostać zarejestrowane na kamerze zainstalowanej przy domofonie.

Kiedy ta kobieta chciała złożyć skargę na zachowanie pracownika, usłyszała od innego przedstawiciela sieci supermarketów, że chciał on wykonać „przyjazny gest”. Po tym słowach zdecydowała się upublicznić nagranie z całego incydentu. To sprowokowało rzecznika sklepu do podjęcia konkretnych działań – rozpoczęto wewnętrzne dochodzenie, a kobieta otrzymała przeprosiny.

A Ty jak byś się zachowała w takiej sytuacji?

Zobacz także: Miss mundialu 2022. Zachwyca się nią cały świat

Polecane wideo

„Ludzka Barbie” nie przestaje zadziwiać. Tak teraz wygląda australijska „królowa chirurgii plastycznej”
„Ludzka Barbie” nie przestaje zadziwiać. Tak teraz wygląda australijska „królowa chirurgii plastycznej” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.12.2022 16:23
Takiego starego ch*ja też bym nie chciała całować...fuj. Ale jakby był jakiś młody, przystojny Pan, to czemu nie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2022 14:52
Dno. A jesli chodzi o Polske, przestrzegam przed zakupami w carefourze online! ZAWSZE, ale to zawsze czegos brakuje! Nie wywiazuja sie z obietnicy, ze dadza produkt zastepczy. Najlepsze sa sklepy online, w ktorych na biezaco aktualizuja stan produktow. Tam gdzie nie aktualizuja, nie warto kupowac, bo i tak nigdy wszystkiego nie dostaniecie. Potem i tak czlowiek musi isc do sklepu stacjonarnego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie