Przed nami kolejne mroczne zjawisko. Będzie miało wielki wpływ na nasze zachowania i decyzje...

Grudniowa pełnia księżyca będzie dla wielu osób bardzo niespokojnym czasem.
Przed nami kolejne mroczne zjawisko. Będzie miało wielki wpływ na nasze zachowania i decyzje...
Fot. Unsplash (Aaron Visuals/Federico di Dio)
03.12.2022

Ostatnia pełnia, jaką będziemy miały okazję zaobserwować w tym roku, nosi nazwę Pełni Zimnego Księżyca. Inne jej nazwy to Dębowa Pełnia, Zimny Księżyc oraz Pełnia Księżyca Długich Nocy. Interesujące zjawisko rozpocznie się już 8 grudnia o godzinie 05:09. Jaki wpływ będzie na nas miało? 

Zobacz także: Grudniowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Koziorożce?

Tajemnicza grudniowa Pełnia Zimnego Księżyca

Tegoroczna Pełnia Księżyca Długich Nocy będzie dla wielu osób niezbyt kojącym i przyjemnym czasem. Ci najwrażliwsi staną się bardzo nerwowi i niespokojni. Wciąż będą odczuwali wielki niepokój i smutek. W ogóle nie będą w stanie się zrelaksować. Nerwowości zacznie więc również towarzyszyć niemałe fizyczne zmęczenie oraz kłopoty ze snem.

W umysłach wielu osób pojawią się rozmaite czarne scenariusze. Nagle przestaną wierzyć w swoje siły, choć dotychczas naprawdę rzadko się im to zdarzało. Nie będzie ich opuszczało przeczucie, ze wszystkie ich działania są skazane na porażkę. Poza troską o przyszłość będzie ich gnębiła jeszcze jedna rzecz. Otóż wciąż będą wracali myślami do wydarzeń z przeszłości. Niestety owych życiowych historii, które będą się im przypominały, nie można niestety określić mianem szczęśliwych...

Zamiast zatracać się w przykrych wspomnieniach, postarajmy się w końcu od nich odciąć. Przemyślmy dokładnie trapiące nas sprawy, zaczerpmy z nich cenną wiedzę i w końcu oczyśćmy z negatywnej energii. Pomyślmy o pełni jak o czasie wielkiej emocjonalnej przemiany. Tuż po niej, poczujemy się znacznie lepiej. Powrócą nasze witalne moce, a także doskonały nastrój.  

Zobacz także: Znaki zodiaku, które myślą wyłącznie o sobie. Mogą nie podać Ci pomocnej dłoni, gdy zajdzie taka potrzeba

Polecane wideo

Najniebezpieczniejsze diety. Traci się przez nie kilogramy, ale i zdrowie
Najniebezpieczniejsze diety. Traci się przez nie kilogramy, ale i zdrowie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie