Straszliwa przepowiednia niemieckiego jasnowidza. „Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe”

To kolejna przerażająca przepowiednia na nadchodzący czas.
Straszliwa przepowiednia niemieckiego jasnowidza. „Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe”
Fot. Unsplash (DANIK)
24.11.2022

Profeci na całym świecie przestrzegają przed tym, co może nam przynieść najbliższy czas. Sytuacja międzynarodowa jest trudna, a może być jeszcze trudniejsza. Przerażające wizje miała nie tylko śląska stygmatyczka, również niemiecki jasnowidz porządnie nas nastraszył. Co mówi jego przepowiednia? To zapowiedź wojny w XXI wieku... 

Zobacz także: Niebezpieczne burze na Słońcu. Wizja globalnej katastrofy coraz bardziej realna

Straszliwa przepowiednia niemieckiego jasnowidza

Alois Irlmaier był niegdyś jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Europie. Swoje nadzwyczajne zdolności objawił po I wojnie światowej, w której brał udział jako żołnierz. W późniejszych latach pomagał ludziom w odnalezieniu bliskich oraz przepowiadał przyszłość.
Niemiecki profeta straszył III wojną światową i był przekonany, że ten konflikt będzie najbardziej krwawy w dziejach ludzkości. Wojna ma nadejść niespodziewanie – wybuchnie na Bliskim Wschodzie, jednak szybko urośnie do miana konfliktu międzynarodowego. W wojnie, która ma nadejść, mają zostać użyte narzędzia do tej pory nieznane ludzkości. Ta przyzwyczajona dotąd do dobrobytu, straci czujność. Najbardziej przerażająca przepowiednia głosi widmo katastrofy naturalnej:

Powstanie szeroki jak pół Bawarii pas śmierci, od morza do morza. Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe - każde drzewo, krzak, trawa, całe pogłowie bydła, wszystko uschnie i sczernieje. Śmierć spowodowana przez pył będzie wszechobecna, dużo ludzi umrze. Po siedemdziesięciu dwóch godzinach wszystko się skończy, ale powtarzam: nie wychodźcie z domu, palcie tylko świece i módlcie się. Tamtej nocy zginie więcej ludzi niż w dwóch pierwszych wojnach światowych.

Wierzysz w tego typu przepowiednie?

Zobacz także: Rada jasnowidzki Aidy na drugą połowę listopada. „Zatrzymaj się, by złapać oddech”
Źródło: radiozet.pl

Polecane wideo

Cechy partnerki, o której marzą mężczyźni: Wskazali 7 cech ideału
Cechy partnerki, o której marzą mężczyźni: Wskazali 7 cech ideału - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie