Zamówiła deser w restauracji. Mocna odpowiedź kelnerki oburzyła internautów

W dzisiejszym świecie body shaming cały czas stanowi problem.
Zamówiła deser w restauracji. Mocna odpowiedź kelnerki oburzyła internautów
Fot. pexels
22.10.2022

Konto TikTokerki Cherry Hart obseruwuje prawie 80 tys. osób. Jakiś czas temu influencerka wybrała się do popularnej restauracji w Brisbane w Australii. Lokal słynie z tego, że podobno pracują tam najmniej sympatyczni kelnerzy na świecie. Cherry chciała sprawdzić, czy faktycznie tak jest. Miała okazję przekonać się na własnej skórze, jak nieprzyjemna może być obsługa restauracji.

Zobacz także: Najtańszy sklep w Polsce. Nie jest to Biedronka

Zamówiła deser w restauracji. Odpowiedź kelnerki oburzyła internautów

Do tej historii dotarł portal dailymail.co.uk. TikTokerka wybrała się z przyjacielem do restauracji. Zdecydowali się zamówić deser, którym była sezonowa miska wafli. Kiedy kelnerka usłyszała, co para chce zamówić, wymownie spojrzała na kobietę i powiedziała, że danie jest duże i nie sądzi, aby Cherry dała radę je zjeść. Kelnerka pozwoliła dodać sobie zdanie, które oburzyło internautów. Powiedziała:

Wyglądasz mi na bulimiczkę.

Kobieta zareagowała na to nerwowym śmiechem, jednak zdecydowała się puścić uwagę mimo uszu. Wiedziała, że restauracja słynie z nieprzyjemnego personelu. Jakie było jej zdziwienie, kiedy później dowiedziała się, że w lokalu panuje zasada, według której personelowi nie wolno komentować wyglądu gości. Właśnie to przesądziło o tym, że zdecydowała się opublikować filmik z pobytu w australijskiej restauracji. Jak powiedziała:

Szczerze mówiąc, w tamtym czasie nie sądziłam, że to wielka sprawa, ponieważ myślałam, że tak właśnie zachowują się kelnerzy. Kiedy dowiedziałam się, że w lokalu obowiązuje zasada "zero body shamingu", postanowiłam opublikować film.

Nagranie stało się hitem Sieci. Internauci są oburzenie zachowaniem kelnerki. Komentowanie wyglądu drugiej osoby i to w taki sposób jest zdecydowanie tym, co nie powinno być tolerowane. Wiele osób, które obejrzało filmik, uznało, że za takie postępowanie kelnerka powinna zostać zwolniona.

Zobacz także: Kobieta chciała zaoszczędzić na ogrzewaniu. Teraz musi zapłacić karę

Źródło: stylzycia.radiozet.pl/dailymail.co.uk. 

@cherryhartofficial

Come across some stuff lately so I thought I’d post my experience 👀

♬ original sound - Cherry hart

Polecane wideo

To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow!
To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow! - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.8 / 5
Jestem bardzo miła 😁 (Ocena: 5) 01.11.2022 20:53
Mały komiks o lesbijkach: Marta( główna bohaterka) miała dwie, nawet trzy przyjaciółki. Bardzo się lubili☺️! Nigdy się nie rozstają. Jednego dnia Marta zaprosiła Agatę, Sonię i Sylwię do domu na nocowanko! Dziewczyny bały się ciemności (na niby). Prosiły spać z Martą, nie miała wyboru więc się zgodziła ☺️. Jak tylko Marta zasnęła to dziewczyny zaczęły robić z nią no jakby tak powiedzieć, seks! 🥵
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.10.2022 12:50
1. Idź do knajpy, która ma zadanie cię obrazić. 2. Obraź się, że zostałaś obrażona. WWWTTTFFFFF?!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.10.2022 16:14
Dziwne że w ogóle tam poszła, bo jakby mnie ktoś obraził jako klientkę to nigdy więcej bym tam nie zajrzała. Zrobiłabym im jeszcze opinię i nagłośniła to, żeby inni trzymali się z daleka od tego miejsca.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 22.10.2022 09:01
Restauracja otrzymała teraz świetną reklamę i o to tu tak naprawdę chodzi. Prawdopodobnie ta dziewczyna otrzymała kasę za ten wpis. Rozreklamowała restaurację przy okazji pisząc, że zasady są takie, że się wyglądu nie komentuje. Mnóstwo ludzi pójdzie tam z ciekawości.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.10.2022 02:18
No nie wierze, kelnerka komentuje co klient zamawia... powinna zostac od razu zwolniona. Niech kazdy pilnuje wlasnego nosa i talerza. SA grubi, sa chudzi, sa normalni. Kazdy wie jak wyglada. Niech sie odpierdoli od innych ten, kto mysli ze moze mowic innym co maja robic i do tego ze swoim cialem.
zobacz odpowiedzi (10)

Polecane dla Ciebie