Sprawdź 3 pomysły na prezent z okazji Dnia Nauczyciela!

Dzień Nauczyciela coraz bliżej! Przekonaj się, co warto podarować pracownikom szkoły z tej okazji.
Sprawdź 3 pomysły na prezent z okazji Dnia Nauczyciela!
05.10.2022

Poznaj 3 sprawdzone pomysły na upominek i wybierz produkt, który wzbudzi radość pedagoga. Postaw na spersonalizowane podarki, takie jak plakaty, obrazy i grawerowane pudełka.

Jakie artykuły sprawdzą się na 14 października?

Wręczanie prezentów z okazji Dnia Nauczyciela ma długą tradycję. 14 października jest rocznicą powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została powołana z inicjatywy Stanisława II Augusta Poniatowskiego. Wszyscy pracownicy szkoły w tym dniu mogą czuć się wyjątkowo. Warto pokazać pedagogom, że ich praca jest odpowiednio doceniana. Prowadzone przez nich lekcje:

  • wpływają na przyszłość dzieci i młodzieży,
  • pozwalają odkrywać nowe pasje,
  • dają szansę na rozwój każdemu uczniowi,
  • inspirują do działania.

Jeśli znasz świetnego nauczyciela, pokaż mu, że jego zaangażowanie w pełnienie zawodu jest dostrzegane. Warto wykorzystać w tym celu spersonalizowane prezenty dla pedagogów. Są jedyne w swoim rodzaju i wyróżniają się indywidualną dedykacją. Możesz zdecydować się na obrazy, plakaty i drewniane przyborniki. Dlaczego są sprawdzonym rozwiązaniem?

Świadectwo dla ulubionego nauczyciela?

Zazwyczaj to nauczyciele zajmują się wręczaniem świadectw. Do tej tradycji można jednak podejść z poczuciem humoru i wystawić oceny nie uczniowi, a pedagogowi. Ten oryginalny pomysł na pewno zaskoczy obdarowaną osobę i będzie dla niej miłą niespodzianką. Świadectwo z czerwonym paskiem dla nauczyciela zawiera podsumowanie najważniejszych cech dobrego pracownika szkoły. Na liście znajduje się między innymi wyrozumiałość, życzliwość, kreatywność, sprawiedliwość i cierpliwość. Wszystkie oceny są celujące. Na plakacie zostaje nadrukowane imię i nazwisko danego pedagoga, data oraz wskazanie klasy, która zdecydowała się na podarowanie upominku. Takie świadectwo jest prawdziwym powodem do dumy. Można umieścić je w szkolnej sali lub we własnym domu, gdzie będzie motywować do dalszego rozwoju zawodowego.

Certyfikat wzorowego nauczyciela

Ile pieniędzy przeznaczyć na prezent? Wiele osób zastanawia się nad tym pytaniem. Na szczęście w sklepach dostępne są podarki w różnych cenach, a dzięki zbiórce klasowej koszt ich zakupu jest naprawdę niewielki. Najtańszą wersją świadectwa dla nauczyciela jest plakat. Można zdecydować się także certyfikat w formie obrazu. To produkt premium, który został nadrukowany na płótnie canvas. Wzmocniona bawełna zawiera specjalną powłokę i prezentuje się wyjątkowo elegancko. Taka dekoracja:

  • wyróżnia się efektownym nadrukiem i głębokim nasyceniem barw,
  • jest odporna na blaknięcie pod wpływem szkodliwego działania promieni UV,
  • umieszczona jest na praktycznej ramce,
  • świetnie wygląda we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych.

Warto zdecydować się na obraz z haczykiem samoprzylepnym w zestawie. Montaż ozdoby jest bardzo prosty i zajmuje zaledwie chwilę. Przy składaniu zamówienia wystarczy wypełnić prosty formularz i wybrać rozmiar produktu oraz treść widocznego na nim nadruku.

Przybornik na niezbędne artykuły

Szukasz praktycznego prezentu na Dzień Nauczyciela? Zdecyduj się na drewniany przybornik z podziękowaniami. Taki podarek przyda się każdemu, niezależnie od tego, jakiego przedmiotu uczy. Poloniści będą przechowywać w nim długopisy, zakreślacze, zszywacze i korektory. Matematycy włożą do środka linijki, ekierki, kątomierze, gumki i ołówki. Pudełko bez problemu pomieści różnorodne artykuły piśmiennicze i szkolne gadżety. Naturalny kolor drewna sprawia, że prezentuje się elegancko i można łatwo dopasować je do różnych przestrzeni.

Na przyborniku można umieścić osobistą dedykację. Dostępna jest opcja grawerowania lub czarnego nadruku. Podziękowania od uczniów nadają upominkowi sentymentalny charakter i przez wiele lat będą wzbudzać miłe skojarzenia. Co więcej, drewniany pojemnik można kupić w bardzo korzystnej cenie.

Zobacz, co możesz kupić!

Chcesz docenić pracę ulubionego nauczyciela? Podaruj mu spersonalizowany upominek! Wybierz świadectwo z czerwonym paskiem lub praktyczny przybornik z nadrukiem. Pokaż pracownikom szkoły, jak duży wpływ mają na wychowanie uczniów i że ich zaangażowanie w prowadzenie zajęć zostaje zauważone.

 

Artykuł partnera

Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
Lcf (Ocena: 5) 08.10.2022 23:45
Zawsze mnie zastanawiało czy w czerwcu każdego roku w ostatnim tygodniu najczęściej każdy nauczyciel zakłada później kwiaciarnię. Kiedyś kiedy w klasach było powyżej 25 dzieci często, więc tych bukietów się nazbierało - co roku sporo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.10.2022 17:32
Yugvihyghnkmkk hi k ml kjijjiiiiiiioii hi8opppppppp po pppppp do ᝫᝥᝥᝫᝫᝫᝲᝥrrrfᝪᝲᝲᝲᝲ
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.10.2022 13:27
Dobrym pomysłem na dzień nauczyciela jest kij bukowy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.10.2022 11:18
U nas już postanowione było dawno, ze kupujemy lasy w słoiku z poczty kwiatowej. Lepsze to niż żywe kwiaty które się zmarnują i pójdą do wyrzucenia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie