Podnosimy temperaturę w związku. Oto dieta na wyższe libido

Ten jadłospis fantastycznie działa na zmysły. Potrafi skutecznie wzbogacić życie erotyczne...
Podnosimy temperaturę w związku. Oto dieta na wyższe libido
Fot. Unsplash (Shamin Haky/Tamanna Rumee)
06.10.2022

To, co jemy, ma na nas gigantyczny wpływ - nie tylko na nasze zdrowie, ale także i życie erotyczne. Jeśli zauważyłyśmy, że ostatnimi czasy nasze libido spada na łeb na szyję i chciałybyśmy, aby w końcu powróciło do normy, koniecznie postarajmy się zmienić jadłospis. Gdy każdego dnia będziemy zajadały się pewnymi produktami, nasze zmysły błyskawicznie zostaną ponownie rozbudzone. Oto genialna dieta na wyższe libido. 

Zobacz także: 7 cech najbardziej atrakcyjnych ludzi. Ile z nich posiadasz?

Jak rozbudzić zmysły za sprawą jedzenia?

Na libido świetnie wpływają dobrze doprawione potrawy. Trzeba jednak pamiętać o tym, że ich pikanteria powinna być osiągnięta za pomocą ostrych papryczek, takich jak chilli, czy habanero. Wszystko przez to, że przyjemne rozpalenie podniebienia uwrażliwia układ nerwowy. 

Istnieje cała grupa warzyw, jak i owoców, jakie doskonale potrafią wzmagać kobiece pożądanie. Wśród nich bardzo wysoko plasuje się dość niepozorny z wyglądu seler. Okazuje się, że zawarte w nim składniki są w stanie stymulować obszar mózgu, jaki jest odpowiedzialny za kontrolowanie hormonów płciowych. Zajadanie się potrawami, do jakich dodamy sporo selera, na pewno przyniesie doskonałe rezultaty.

Kolejnym cud warzywem, które może poprawić jakość życia erotycznego, jest awokado. Nadzwyczaj sprawnie reguluje produkcję hormonów i zwiększa popęd seksualny. Kanapki i sałatki z dodatkiem awokado powinny być więc odtąd ważnym punktem naszej diety. Libido wrośnie jeszcze bardziej, jeżeli dodamy do nich także orzechy, zwłaszcza migdały oraz łososia. I te produkty doskonale intensyfikują pożądanie. Poza tym codziennie jedzmy po dwa banany

Zobacz także: Tantryczne ćwiczenia, dzięki którym czeka Cię fascynujące życie erotyczne

Polecane wideo

Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach
Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie