Już niebawem rozpocznie się październikowa Pełnia Podróży. Lepiej dobrze się na nią przygotować...

Co przyniesie nam październikowa pełnia księżyca?
Już niebawem rozpocznie się październikowa Pełnia Podróży. Lepiej dobrze się na nią przygotować...
Fot. Unsplash (Eric Mclean/Aron Visuals)
04.10.2022

Już 9 października o godzinie 22:54 będziemy mogły zaobserwować kolejną pełnię księżyca. Zwykło określać się ją mianem Pełni Podróży. Jest to związane ze zjawiskiem migrujących ptaków, których ogromne stada wciąż pojawiają się na październikowym niebie. Inną jej nazwą jest Pełnia Myśliwych, a także Pełnia Obumierających Traw.  

Zobacz także: 7 cech najbardziej atrakcyjnych ludzi. Ile z nich posiadasz?

Październikowa pełnia księżyca

Tegoroczna Pełnia Podróży będzie doskonałym momentem do refleksji. Wiele osób będzie odczuwało w tym czasie niemały smutek oraz melancholię. Staniemy się podatne na wzruszenia i nadwrażliwe. Bardzo łatwo będzie nas wyprowadzić z równowagi, czy zranić nasze uczucia. Ponadto myślami wciąż będziemy wracać do przeróżnych, niestety nie zawsze dobrych wspomnień. 

Żeby nie popaść w depresyjne nastroje, postarajmy się, aby czas Pełni Podróży potraktować jako pozytywny etap przejścia do nowego życiowego rozdziału. Dokonajmy bardzo potrzebnych nam w tym czasie rachunków sumienia i postarajmy się raz na zawsze poukładać w głowie związane z nimi uczucia. Dzięki temu poczujemy się silniejsze psychicznie i o wiele szczęśliwsze. Nareszcie zacznijmy żyć przyszłością. 

Zobacz także: Mężczyźni mają słabość do damskiej bielizny... z wyjątkiem tych 2 fasonów

Polecane wideo

7 cech najbardziej atrakcyjnych ludzi. Ile z nich posiadasz?
7 cech najbardziej atrakcyjnych ludzi. Ile z nich posiadasz? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie