Tajemnice imienia Natalia: Znaczenie, cechy osobowości, szczęśliwa liczba

Jak imię Natalia wpływa na osobowość?
Tajemnice imienia Natalia: Znaczenie, cechy osobowości, szczęśliwa liczba
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
07.09.2022

Imię Natalia wywodzi się z łaciny, mianowicie od wyrażenia Dies Natalis Domini, czyli w dniu urodzin Pana (Jezusa Chrystusa). Przez bardzo długi czas nadawano je głównie dzieciom, jakie urodziły się w Wigilię. Co ciekawe, imię zdobyło wielką popularność dopiero w XX wieku. Od tego czasu pozostaje jednym z najpopularniejszych imion w Polsce. 

Zobacz także: Zakochałam się w przyjacielu mojego ojca

Tajemnice Natalii

Natalie mają w sobie szczególny czar. Sposób, w jaki rozmawiają z ludźmi, czy w jaki na nich patrzą, ujmuje i skrada serca. Są urocze, zabawne i roześmiane, zawsze bardzo naturalne i spontaniczne. Nie przyjmują póz, czym zjednują sobie innych. 

To kobiety niebywale pewne siebie. Mają spory temperament i zawsze chcą stawiać na swoim. Przekonanie ich do swojej słusznej racji najczęściej graniczy z cudem. Natalie to prawdziwe uparciuchy. Zamiast z pokorą słuchać innych, zdecydowanie wolą przekonywać się na swoich błędach. Nie obawiają się porażek. Traktują je jako świetne życiowe lekcje. 

Są bardzo odważne. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Jeśli o czymś zamarzą, zrobią dosłownie wszystko, by dane marzenie spełnić. Nierzadko się na tym parzą, ponieważ poświęcają dla owej rzeczy dosłownie wszystko i wszystkich. Czasem po prostu okazuje się, że nie była tego warta. 

W kryzysowych sytuacjach Natalie potrafią być świetnym oparciem dla innych. Nigdy nie histeryzują i nie tracą zimnej krwi. Działają z metodycznie i bardzo logicznie. Ich opanowanie sprawia, że uspokaja się całe otoczenie. 

Natalie uwielbiają, gdy wszyscy się nimi zachwycają. Wszelkie komplementy, czy zaszczyty potrafią zawrócić im w głowie. Słabość do miłych słówek nierzadko je gubi - dzięki pochlebstwom bardzo łatwo nimi manipulować. Gdy ktoś to zauważy, może mieć Natalie w garści.  

Ponadto to osoby, jakie nie wyobrażają sobie, że w ich życiu mogłoby zabraknąć natury. Jeśli spędzają w niej mnóstwo czasu, są spełnione i szczęśliwe. Miejski zgiełk na dłuższą metę męczy je i frustruje. Natalie muszą czuć związek z przyrodą i w harmonii obserwować jej rytm. 

Szczęśliwą liczbą Natalii jest 4. Ich szczęśliwy kolor to brąz. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które najczęściej wracają do swoich byłych partnerów

Polecane wideo

Jesienna moda. Dzięki tym 3 topowym trendom z Paryża będziesz zachwycała swoimi strojami
Jesienna moda. Dzięki tym 3 topowym trendom z Paryża będziesz zachwycała swoimi strojami - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 07.09.2022 23:12
We Włoszech Natalia i Sylwia to najpopularniejsze imiona wśród polskich prostytutek (wiem, bo mówili o ty wprost Włosi, gdy byłam na wymianie).
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.09.2022 07:33
Nie ladne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie