Wrześniowa pełnia księżyca. Czego można się po niej spodziewać?

Kolejna pełnia księżyca rozpocznie się już 10 września.
Wrześniowa pełnia księżyca. Czego można się po niej spodziewać?
Fot. Unsplash
03.09.2022

Już 10 września będziemy miały szansę obserwować kolejną pełnię księżyca, jaką często nazywa się też pełnią żniwiarzy. Warto wiedzieć, że dzięki niej czekają nas niezwykłe, niemalże mistyczne doświadczenia. Aby jednak móc czerpać z nich jak najwięcej, koniecznie powinnyśmy jak najlepiej się do niej przygotować. W tym celu przed nadejściem pełni żniwiarzy warto skupić się na swoich marzeniach odczuciach, a także jak najczęściej oddawać głos nie rozumowi, ale intuicji.

Zobacz także: Czym jest zespół eksplodującej głowy? Okazuje się, że dotyka coraz większą liczbę osób...

Wrześniowa pełnia księżyca i mistyczne doznania

Już dawno żadna pełnia księżyca nie wpływała aż tak na nasz szósty zmysł. Podobnych właściwości nie miały nawet trzy zjawiskowe superpełnie, jakie miałyśmy okazję oglądać w tym roku. Choć wrześniowy księżyc nie będzie miał spektakularnych rozmiarów, jego oglądanie i tak będzie niesamowitym przeżyciem, a to ze względu na uczucia, jakie będzie w nas wyzwalał. Otóż będziemy miały szansę lepiej się poznać.

Wiele osób zaobserwuje u siebie emocjonalne zmiany. Staniemy się wyczulone na rzeczy, na jakie zazwyczaj nie zwracamy uwagi. Poczujemy silną więź z przyrodą, więc dla jeszcze większego pobudzenia mistycznych właściwości wrześniowej pełni, powinnyśmy spędzać wówczas czas w naturze. Poczujmy, jak mistycyzm pełni wypełnia nas nowymi uczuciami – dzikością, nienasyceniem, niezwykłą wrażliwością. Nacieszmy się nimi.

W tym czasie znacznie lepiej będziemy mogły odczytać różne zachowania i zrozumieć emocje, jakie dotychczas nami kierowały. Łatwiej przyjdzie nam pogodzenie się z przeszłością, znacznie prostsze okaże się robienie planów na przyszłość. W trakcie najbliższej pełni księżyca nie podejmujmy jednak ostatecznych decyzji. Poczekajmy z tym do jej zakończenia – będą jeszcze trafniejsze.

Zobacz także: Jak supermodelki dbają o urodę? Koniecznie poznaj ich triki!

Polecane wideo

Królowa stylu z Paryża. Poznajcie Marę Lafontan
Królowa stylu z Paryża. Poznajcie Marę Lafontan - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie