Charakter pokerzystki i bystry umysł. Jak imię Magdalena wpływa na Twój charakter?

Jakie cechy zwykło się przypisywać Magdalenom?
Charakter pokerzystki i bystry umysł. Jak imię Magdalena wpływa na Twój charakter?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/junybreeze/)
30.08.2022

Od najdawniejszych czasów wierzono, że wybór imienia to rzecz nadzwyczaj ważna. Imię mogło być jak dobra lub zła wróżba - przynosić w życiu wielkie szczęście bądź przyciągać rozmaite niefarty i smutki. Konkretnym imionom przypisywano moc kształtowania osobowości i oddziaływania na rozmaite decyzje. Jak na charakter wpływa imię Magdalena?

Zobacz także: Baśniowe makijaże hitem kolejnych miesięcy. Będziesz w nich wyglądała zjawiskowo

Sekrety Magdaleny

Magdalena to prastare imię pochodzenia hebrajskiego, które dosłownie oznacza kobietę pochodzącą z osady Magdala. Jest bezpośrednio związane z osobą Marii Magdaleny. To właśnie o niej mówiło się kobieta bądź Maria z Magdali. W Polsce imię Magdalena występuje od około XIII wieku. 

Od zawsze mówiło się, że Magdaleny mają wielki temperament. Czasem nie potrafią jednak trzymać emocji na wodzy. Gdy uczucia biorą nad Magdalenami górę, stają się zupełnie nieprzewidywalne. Gubią się wtedy w swoich odczuciach, są niesprawiedliwe, mściwe i złośliwe. Poddanie się zwłaszcza negatywnym emocjom to często ich zguba, jako że potem często żałują wypowiedzianych w złości słów, czy podjętych w afekcie decyzji. 

Magdaleny niewyprowadzone z równowagi potrafią zachowywać się jak pokerzystki. Dążą uparcie do celu i dla jego szybkiego osiągnięcia doskonale potrafią robić dobrą słodką minę do złej gry. Manipulacje nie stanowią dla nich żadnego problemu.

Poza tym to osoby o bystrych umysłach i wielkich sercach. Są pogodne, zarażające optymizmem i żądne przygód. Jeśli zapałają do kogoś sympatią, zawsze zrobią dla niego wszystko. Można na nie liczyć w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Magdaleny nie wyobrażają sobie pozostawiania przyjaciół w biedzie.  

Szczęśliwa liczba Magdalen to 4. Ich szczęśliwe kolory to zaś czerwień oraz fiolet. 

Zobacz także: Czym jest zespół eksplodującej głowy? Okazuje się, że dotyka coraz większą liczbę osób...

Polecane wideo

Królowa stylu z Paryża. Poznajcie Marę Lafontan
Królowa stylu z Paryża. Poznajcie Marę Lafontan - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
W (Ocena: 5) 11.09.2022 13:05
Eeeee
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.08.2022 22:06
Najgorsz c..py i darmowe prostytutki jakie znałam to "madzia"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie